Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Aç kalmamak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mark’ın Zayıflama Deneyimi

1,83 boyundaki Mark yirmili yaşlara yaklaşırken 159 kilo ağırlığıyla uzun boyuna rağmen oldukça şişmandı. Mark her zaman ağır olmuş, farklı doktor ve beslenme uzmanlarının önerdiği değişik rejimleri denemiş ancak hiçbiri işe yaramamıştı. Tüm rejim deneyimleri sonucunda elinde olan tek şey 159 kilo ağırlıktı. Etrafında herkesin itici bulduğu ve beraberinde taşıdığı tüm o ağırlıklar nedeniyle kendini yavaş, yorgun, rahatsız hissetmekten dolayı perişandı. “Başarısız” rejimleri nedeniyle cesareti kırılmıştı ve yeni bir şey denemeye karar verdi. Kalorileri kesmek yerine beslenmesinde yağı kesmeye karar verdi. Günlük beslenmesinde yağ oranını % 10’a indirdi. Bir yıl içinde 73 kilo vererek 86 kilo ağırlığa ulaştı. Artık boy-kilo tablolarındaki standartlara yaklaşmış olmasına rağmen bu kez kendini mutsuz ve güçsüz hissediyordu.

Bu noktada güç ve canlılık kazanmak için yağ rejimindeki yüzdeleri biraz artırmaya ve günlük beslenmesinde yağ oranını % 20’ye çıkarmaya Fx15 zayıflama kapsülü kullanmaya aynı zamanda çoğunlukla ağırlık kaldırma yöntemiyle daha fazla egzersiz yapmaya karar verdi. Biraz kilo aldı ve sonunda 102 kilo ağırlığında dengesini bularak beş yıldır aynı kiloda kaldı. Kendini çok iyi hissediyor, günlük egzersiz yapıyor ve bol miktarda düşük yağlı besinlerle besleniyor. Daha önemlisi Mark asla aç kalmıyor ve istediği sıklıkta, bazen günde altı yedi kez besleniyor.

Mark’ın durumu yalnızca kaybettiği kilo miktarı bakımından sıra dışıdır. Kiloları vermesi ve sonrasında kendisini daha iyi hissetmek için kilo alması son derece doğal ve kolay olmuştur. Kendini aşırı ağır hisseden herkes bu öneriyi izleyip “hareketli yaşayarak, Fx15 kullanarak ve düşük yağlı beslenerek” sağlıklı kilosuna erişebilir. Düşük yağlı beslenme ve yüksek seviyede fiziksel hareket yağ hücrelerini yağların bir kısmını vermeye zorlar ki bu da kilo kaybıyla sonuçlanır.