Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Ağırlık dengeleme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Doğal Kilo Dengeleme için Gerekli

Size düşen bir yandan gelen beslenme duyumlarına uyabilmek için, bu geçiş dönemlerinde azıcık çaba göstermek, huzurlu bir sofra düzeni içinde, “eyvah, beslenmem değişti, ya kilo alırsam” türünden gereksiz korkulara kapılmadan yani bir kez daha hiçbir enerji kısıtlamasını beslenme sürecinize bulaştırmadan, yaşamınıza devam etmek ve organizmanıza hızla gerçekleştireceği uyumdan sonra ağırlık dengeleme programını etkin olarak devrede tutma fırsatını tanımak olacaktır. Elbette en önemlisi bu dönemde Fx15 bitkisel kapsül kullanmakdır.  Daha sonrasıdan verdiğiniz kiloları korumak için Fx15 kapsül kullanmanız gerekir.

Doğal kilo dengeleme için fx15 kapsül

Endokrinolojik bozukluların, hastalıkların kilo artışına yol açıp açmadığı günümüzde çok tartışmalı bir konudur. Bu tip kilo artışları için Fx15 kullanmak yerinde olabilir. Ancak tüm tıp çevreleri şişmanlamanın çok nadiren tiroit veya böbreküstü bozuklukları sonucu ortaya çıktığında hemfikirdir.Öne sürülen bir görüş tiroit eksikliğinin bazal metabolizma düşüşü ile şişmanlamaya yol açtığıdır. Sık sık söylediğimiz bazal metabolizmanın enerji harcama kalemlerinden bir olduğu, tek başına metabolizma artış ya da azalmasının zayıflama ya da şişmanlamaya yol alamayacağıdır Şişmanlama her zaman terazinin iki kefesi arasındaki dengesizlik (fazlalık yönünde) ile ortaya çıkmaktadır. O zaman sorulması gereken soru yine aynıdır? Neden organizma ağırlık dengeleme görevini yerine getirememektedir?

Bizim görüşümüz hormonal değişikliklerin, bir süre için beslenme duyumlarının alınmasını güçleştirdiği yönündedir. Özellikle söz konusu kişinin Doğal Ağırlık Dengeleme mekanizmaları ve acıkma, doyma, tokluk Hazine’sinin önemi konusunda herhangi bir fikri yoksa, bu duyumların daha az keskinleştiği dönemlerde, ihtiyaçları azalmış olmasına rağmen alışık olduğu miktarlarla yemeye devam ederek kilo aldığıdır.

Yapmanız gereken, bir kez daha Hazine’ ninizin bilincinde olarak, zaman zaman oluşacak iştah değişiklikleri doğrultusunda yemek yemeye devam etmek olacaktır. Yapılmaması gereken ise, isterse kökeni endokrinolojik kökenli bir kilo alınması olsun kıtlığı dayatarak sorunu (kilo sorununu) çözmeye kalkışmaktır. Bu sorunu Fx15 ile çözmeniz daha doğru olacaktır.

Zayıflama Resmi

Kilo Dengelerken Fx15 Kapsül

Deriz ki, lütfen bu uygulamanın başıyla sonunu birbirine karıştırmayın. Evet, ağırlık dengeleme yeteneğini tekrar elinize geçirdiniz mi, fazla kilolarınız size herhangi bir eksiklik, yoksunluk yaşatmadan, bedeninizin yaşamsal dengelerini sarsmadan… “kendiliğinden” gidecek, zorlanmadan kalıcı olarak zayıflayacaksınız! Ağırlık dengeleme yeteneklerinin kazanılmasında Fx15 form hapı çok önemlidir. Ancak, birkaç gün acıkmayı beklediniz diye “erimeye” başlamayı düşlemenin hiçbir anlamı yok. Aceleci ve yer-siz hayallerin nasıl kırılıverdiğini -belki de bizden daha iyi- bildiğinizi sanıyoruz.Acıkmaya uymanız… -yüzde yüz değil ama- elinizden geldiğince sık olarak uymanız… harcadıklarınızla yedikleriniz arasında haberleşmenin kurulabilmesi, bağlantının oluşabilmesi için vazgeçilmez! Bedeniniz size ihtiyaçlarını haber veriyor… siz olur, söylediklerini dinliyorum, diyorsunuz… işte ancak o zaman “kısa metrajlı bu filmin” öbür ucu gözükmeye, fazla yemenizi engelleyecek bariyerler gelip yerine yerleşmeye başlıyor… ve bedeniniz size tekrar en basit dille, en anla-şılır şekilde “yeter, şimdilik duralım… tekrar görüşene dek ihtiyaçlarım karşılandı” haberini veriyor… Acaba, anlatabildik mi? Diyetlerle, kısıtlamalarla kilo sorunlarını çözmeye kalkışıp, acıkma sinyalini yok edenlerin ağzından sık duyulan “iyi, ama ben doymamı bilmiyorum ki, ne bulursam yiyorum…” sözcüklerinin ne anlama geldiğini, acaba hatırlatabildik mi?Bu problemi Fx15 kapsül ile aşmak mümkündür.

Bir süredir, belki de uzunca bir zamandır yemeğe acıkmanın dışında çeşitli nedenlerle başlama alışkanlıkları kazanmış olmanız sizi biraz zorlayabilir. Sizin için yeni -ama haklı ve gerekçeli- bir davranışı günlük yaşamınıza uydurmaya ve eski alışkanlığın yerine koymaya uğraşırken güçlük çekebilirsiniz.Eğer bu aşamada güçlük çekiyorsanız size yardımcı olacak Fx15 diyet hapını denemelisiniz.

Acıkmaya uymanın pratikte, birbirini tamamlayan iki anlamı var:

  • Acıktığınız zaman kendinize yemek yemek imkânı yaratacaksınız.
  • Acıkmadığınız zaman yememeye dikkat edeceksiniz.

Önce ilkiyle ilgilenelim.
Olur olmaz zamanlarda karnım acıkıyor…… Henüz alışamadım ben bu işe… hiç aklıma gelmeyecek bir saatte bir bakıyorum acıkmışım… acaba mı, deyip kendimi yokluyorum, gerçekten acıkmış olduğumu fark ediyorum… sözün doğrusu her zaman yiyemiyorum…Acıkıp da yemez, yiyemezseniz… yapmak istediğinizi, yani bedeninize “kıtlığın bittiği” mesajını vermeyi geciktirirsiniz.