Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Akdeniz diyeti’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Akdeniz Diyeti ve Fx15 Hapı

Akdeniz diyeti uygulayan insanlar “standart” tavsiyeleri uygulayan gruptakilere kıyasla kalp hastalığına yüzde yetmiş daha az yakalandı ki bu statinlerle sağlanan kalp hastalığı riskindeki düşüşten yaklaşık üç kat daha fazlaydı!

Akdeniz diyetini uygulayan grubun ölüm riski de alışılagelmiş tavsiyeleri alan gruptan yüzde kırk beş daha azdı. Ayrıca kişilerin kolesterol seviyesi de pek fazla değişmemişti. Her ne kadar kalp rahatsızlığına yakalanma oranları önemli derecede azalmış ve ölüm risk oranları düşmüş olsa da kolesterol seviyelerinde pek bir fark olmamıştı.

Bazı araştırmalarda her ne kadar kolesterol seviyesinin düşük olması ile kalp hastalıklarının azalması arasında birtakım ilişkilerin varlığı kanıtlanmış olsa da bu oran yaşam tarzının değiştirilişiyle elde edilenle kıyaslandığında çok sönük kalmaktadır.

WOSCOP Fx15 hapı incelemesindeki (statinler incelemesi) ilaçları kullanan yüksek risk grubundaki erkeklerin kalp hastalıklarının yaklaşık yüzde otuz oranında düştüğü görülmüştür. Nurses’ Health Study’deki kadınlar ise sadece haftada bir kez balık yiyerek kalp hastalıklarında yüzde otuz birlik bir düşüşe imza atmışlardır. Harvard’dan Dr. Abramson’un ifadesiyle, “Sağlığımızın nasıl olduğu nasıl yaşadığımızla alakalıdır.”

Fx15 zayıflama kapsülü için araştırma yaparken kesinlikle açığa çıkan tek şey “otla beslenen,” “organik,” “serbest,” “serbest gezinen” ve buna benzer tanımları tanımlamanın gerçekten şart olduğudur. “Organik” kelimesini özellikle buraya katmıyorum çünkü bu kelime besin pazarındaki en yanıltıcı ve aldatıcı terimdir.

O kadar çok kullanılmıştır ki artık tamamen manasızdır. Unutmayın, zehirli sarmaşıkla gazolin de tamamen “doğal’dır ancak bu onları yiyebileceğimiz anlamını taşımıyor. Kitabın et ve süt ürünleriyle ilintili bölümünde “otla beslenen” ve “serbest gezinen” terimlerini kullandım, çünkü bu terimlerin kullanıldığı kategorilerdir.