Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Alkalik su’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Alkalik Su Fx15 ile İyidir.

Vücudunuzu sadece alkalik su ihtiyacına uygun bir şu kilde sulamalısınız. Lotus yaprağı içeriğiyle Fx15 bunu sever ve sizi de bu doğrultuda sevindirir. Hepsi asidik olan ve vücudunuzda daha fazla su ihtiyacına yol açacak spor içecekleri önerilerine kulak asmayın. Aşırı kilolu olmak, susuzluğun veya susuzluğun asidik sıvılarla giderilmeye çalışıldığının bir işaretidir. Diğer yandan, kaliteli alkalik su içmek ideal kilonuza ulaşmak için ilk ve en önemli adımdır.

Şeker içerir. Kafein içerir. Son derece toksik olan theobromine ve metil bromin asitlerini içerir. Sizi şişmanlatır. Buna ihtiyacınız yok. Hele ki Fx15 zayıflama hapı kullanırken hiç yok.

Hemen bütün meyvelerin şeker oranı çok yüksektir ve bu nedenle, içerdikleri besinlere rağmen kaçınsanız iyi olur. Birkaç örnek vermek gerekirse ananasın %28′ i, muzun %25′ i, tatlı kavunun %21′ i, elmanın % portakalın %12′ si, çileğin %11′ i, karpuzun %9′ u şekerdir. Bu miktardaki şeker vücudunuzu asitli tutacaktır. Yüksek şeker oranlı meyveler yerseniz, kilo veremezsiniz veya çabuk veremezsiniz, verdiğiniz kiloyu koruyamazsınız. (Sıradaki yiyecek listesinde göreceğiniz gibi, bazı meyveler diğerlerinden daha iyidir ve önerdiğim birkaçını bu listede ve bir sonraki bölümde yer alan alkalik yiyecekler bölümünde bulabilirsiniz.)

Yaptığım bir araştırmaya göre, 4 bardak taze portakal suyu vücutta asitli bir ortam yaratmaya yetecek kadar şeker içerir ve üç ila beş saat için beyaz kan hücre aktivitesini yarıya indirir, bağışıklık sistemini düşürür. Elma suyu bile, yüksek şeker içeriği nedeniyle kan hücreleri için asidik ve toksiktir. Fx15 ve chitosan desteği ile azar azar kullanılmalıdır. Hastalarım yüksek şekerli meyveler yemediği zaman kırmızı kan hücrelerinin birbirine yapışmadığını, dolaşım problemi yaşamadığını ve beyaz kan hücrelerinin daha aktif ve daha sağlıklı olduğunu gördüm. Kanlarındaki asit seviyesi düştüğü için kilo vermeye başladılar.

Her türlü mantardan -beyaz, yaban mantarı ve diğerleri-kaçınılmalıdır. Her şeyden önce mantar oldukları için. Ayıca, sindirildikleri zaman asitleşirler.