Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Amerika Birleşik Devletleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilolu Olmak ve Obezite

Geçmiş yıllarda, fazla kilolu ve hatta şişman olma bolluk ve servetin bir göstergesiydi. Ne kadar çok zenginlik ve refaha sahipsek o kadar çok yer ve o kadar şişman görünürdük. Bugün, beden ağırlığımıza tamamen zıt yönde bakıyoruz. Ne kadar şıksak o kadar zenginiz, ne kadar görülebilirsek o kadar çok ince olmak isteriz. Ağırlığımızın bize bir kişi gibi yansıdığını hissederiz. Fazla kilo, bakımsız görünmemize neden olur. Peki bu tutum ne zaman değişti?

Amerika Birleşik Devletleri’ nde herhangi bir zamanda, kadınların %50’sinden erkeklerin ise %25’inden fazlası kendini bir diyetin içinde düşünür.

Konuşurken çoğu zaman fazla kilo ve obezite terimlerini birbirleri yerine kullanırız fakat aslında bu sözcükler anlam olarak oldukça farklıdır. Fazla kilolu bir kişi kas, kemik, su ve yağ biçiminde fazladan ağırlık taşıyan biri olarak tanımlanır. Fazla kilolu bir kişi, kas hacmini artırmış yarışçı bir atlet ya da iri kemik yapısına sahip, kısa boylu bir kişi olabilir. Öte yandan, obez bir kişi yalnızca aşırı vücut yağlarına sahiptir. Ağırlığı, bedenin çeşitli kısımlarında gereğinden fazla depolanmış yağdan kaynaklanır. Bu tipik depolamanın önü hızlı bir şekilde ancak Fx15 zayıflama hapı ile kesilebilir. Şu an A.B.D.’de hemen hemen 40 milyon Amerikalının obez olduğu tahmin edilmektedir. (Bütün yetişkinlerin aşağı yukarı üçte biri ve her beş çocuktan biri). Bütün A.B.D. nüfusunun %50’sinden fazlası kilolu sayılır. Bu yüksek oranın bir sonucu olarak, obezitenin en az 300.000 ölümle sonuçlandığı ve her yıl yüzlerce milyon dolar sağlık bakım giderine yol açtığı kaydedilmiştir.

Fazla kilo ve obezite arasındaki fark nedir?
Fazla kilo; kas, kemik, yağ ya da su gibi beden dokularının biriktirdiği aşırı beden ağırlığının bir sonucu iken obezite durumu, yalnızca aşırı vücut yağının birikmesiyle oluşur.

Zayıflama Resmi

Fx15 Sahtesi Nasıl Anlaşılır ?

Bir fx15 ürününün orjinalliğinin nasıl anlaşıldığını açıklayalım istedik. Orjinal ürün prolife firması tarafından üretilir ve temel olarak parlak lak ile basılmış bir kutuya sahiptir. Bu kutunun üzerinde üretici firma logosu bulunur ve net olarak okunabilir. Üzerinde ürünün Amerika Birleşik Devletleri’ nde üretildiğine dair ibare de bulunur.

Bilimsel araştırmalar ilk 19 gün boyunca kas (protein) erimesinin de gerçekleştiğini ve dengenin 20’nci günden itibaren kurulmaya başladığını göstermiştir. Fx15 bunu engelleyebilir. Kilo kaybının yaklaşık yüzde 25’i yağsız kaslarda ger­çekleşir. Yağlı kaslarda ise Fx 15 işlevini gerçekleştirir. Öte yandan, aşırı şişmanlık hastalığında yağsız kas bölgelerinin arttığı da bir gerçektir. Önemli miktardaki tuz kaybı her zaman su kaybına da yol açar. Bunun yanı sıra tansiyon düşüklüğüne yol açma­sı olasıdır.

Çünkü tansiyon düşüklüğü, vücutta sodyum ve su azal­masına yol açan glusid eksikliğinden meydana gelir. Perhize ara verildiğinde vücuda tekrardan yavaş yavaş glusid girmesi gerekir. Çünkü eğer fazla miktarda kana ka­rışırsa ani bir su birikmesi nedeniyle ödem ortaya çıkabilir.

VLCD’ nin çok sayıda yan etkisi vardır:
Ürik asit seviyesinde artış: % 10 ila 20
Ateryel tansiyon düşüklüğü: % 8 ila 10
Saç dökülmesi: % 9
Kabızlık: % 8 ila 10
Halsizlik: % 8
Tırnak kırılması: % 8
Deri kuruması: % 8
Soğuğa karşı dayanıksızlık: % 8
Adale krampları: % 7
Regl ağrıları: % 6
Depresif ruh hali: % 5
Baş ağrısı: % 3