Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Amerikan fıstığı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yağlı Bitkilere Fx15 ile Dikkat!

Ünlü doğacı Luther Burbank der ki: Meyvelerin olgunlaşması bize besin sağlamak için değil, içindeki hayat taşıyan tohumu veya çekirdeği korumak içindir.

Biz insanlar doğanın amacına önem vermeden elmanın, armudun veya başka bir meyvenin yalnızca tadına varır, bitkinin çabayla meydana getirdiği tohumu ise tutup atarız. Oysa bu attığımız çekirdekte meydana yeni hayat getirecek bir tohum vardır.» Tohum ne kadar küçük olursa olsun, içinde yeni bir bitkinin gelişmesi için gereken her şey vardır : Vitaminler, mineraller, proteinler, esaslı yağ asitleri, karbonhidratlar ve enzimler.Yağlı bitkiler ise Fx 15‘ in en büyük ve güçlü etken maddesi olan Lotus yaprağı‘ nın etkilerini gerilettiği için önerilmemektedir.

Yağlı bitkilerde bulunan F vitamini bedenin kendisini her tür enfeksiyona karşı koyması için gereklidir. Hücrelerin yenilenmesine yardımcı olan E vitamini ise bitkinin tohumunda bulunur. Tohumların hangisi yenebilir? Her türlüsü: Dereotu tohumu, ayçiçeği tohumu, kereviz tohumu, maydanoz tohumu v.b. Tohumlar birçok yiyeceğin hem tadını geliştirir, hem de besin değerini artırır.

Özellikle Afrika’da, Hindistan’da, Çin’de ve Amerika’da bol yetişen bu yağlı bitkide A, Bl, B2 vitaminleri, rtikotinik asit, protein, lipid ve glüsid bulunur. Yağlı bitkilerin geneline Fx15 kullanıcıları dikkatle yaklaşmak zorundalar.

Yağ, albümin ve tuzu bol olduğundan artritliler ölçülü yemeli. Dr. Hanish bu meyveyi müzmin kabızlığa salık verir; ayrıca, kuru erikle yendiğinde bronşiti yendiğini ileri sürer. Dr. Viaud’ya göre Amerikan fıstığı «et» tir, çünkü albümin açısından birçok et türlerinden üstündür. Her kuvvetli besleyici ve doyurucu besin maddesi gibi Amerikan fıstığı da az yenmeli.