Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Amino asit’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Hapları ile ne Kadar Kilo Verilebilir?

Fx15 zayıflama hapları sayesinde kilo vermek çok kolay ve hızlıdır. Fx15 kapsülleri ile 1 haftada 3 kiloya yakın kilo vereilebilir. Yani bir ayda vücudunuzu toplarsınız ve düzenli beslenme ile de daha rahat bir hayat sürersiniz. Kilo kontrolü için yapmanız gereken sadece fx15 zayıflama hapını doğru şekilde kullanmaktır. Diyet yaparak verdiğiniz kiloları sonradan diyeti bıraktığınız andan itibaren almaya başlarsınız. Fakat fx15 ile verilen kilolar tekrar asla alınmaz, yani ömür boyu fx15 ile formda kalabilirsiniz. Oyada bulunan fıtik asit soyanın magnezyum ve selenyum’unu ve diğer gıda maddelerinin selenyum ve magnezyum’unu bağlamak yoluyla tiroid fonksiyonuna zarar verebilir. Kısaca magnezyum’dan zengin diyerek soyalı gıdaları ve soya fasulyesini troid hastası iken kullanmanızın sakıncalı olabileceğini belirtmek isterim. Kabuklu yemişlerden özellikle cevizin, aşağıdaki değerlerden görüldüğü kadarı ile magnezyum’ca zengin olması tiroid fonksiyonunu ilk bakışta kolaylaştırıcı olarak görülebilir.

Ancak kuru yemişlerle ilgili kısımdaki bilgilerden de anımsayacağınız üzere, kuru yemişler selenyum, magnezyum, çinko, B grubu vitaminler ve omega 3 yağlar yönünden zengin olmasına ve bu yönü ile tiroid hastalıklarında yararlı gibi görülebilmesine karşılık, günlük 14-18 adetlere ulaştığınızda tersine omega 6 takviyesinde bulunacaktır. Yukarıda da değindiğim üzere bu yağlar 2. tip prostoglandin hormonlarını harekete geçirerek oksidasyonu hızlandırır.

Yaşa göre magnezyum gereksinimi oksidasyonun hızlanmasına bağlı olarakda toksik radikal yani iltihap yapıcı madde miktarı artar. Tiroid tedavisi beklentisinde iken bu tür bir iltihaplanma etkisi tiroid’in yetersiz fonksiyonu ile birleşerek tabloyu dahada olumsuzlaştıracaktır. En iyisi tiroid bozukluklarında kabuklu yemişleri ve soyalı gıdaları liste dışı tutmanız olacaktır. Selenyum minerali sistein adlı sülfür içeren bir amino asit olan sistein ile birleşerek selenosistein adlı özel bir proteine dönüşür.