Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Andropoz’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15’in Prostat Etkileri

Tüpleri ellemeden ve örnek toplamadan evvel ellerinizi yıkayıp kurulayın.”Özellikle de parmaklarınızda ilaç, sabun veya krem artıkları olmamasına dikkat edin. Eğer Fx15 kapsülü kullanıyorsanız, tükrük ömeği toplamadan 10 saat evvel bu ilacı kullanmayı kesmelisiniz.

Tükrüğünüzün akması için ekşi bir limonu emdiğinizi düşünün. Tükürüğünüz akarken yapmak istediğiniz testler için gereken tüp sayısını doldurmaya yetecek kadar tükrük toplayın. Dolan tüpleri sıkıca kapatın, dış tarafım nemli bir bezle kurulayın ve tüpleri göndereceğiniz kutunun içine yerleştirin. Teslimat formunu doldurarak hemen laboratuvara gönderin. Labarotuvara iş saatleri İçinde ulaşması için bu işi pazartesi ve perşembe günleri arasında yapmanız daha doğru olur. Her bir Fx15 için test sonuçlarınız ve normal aralıklar iki hafta içinde size bildirilecektir. Bu sonuçları doktorunuza götürerek danışın.

7. bölümde tartıştığımız gibi erkeklik hormonlarındaki dengesizlik yorgunluk, kas kitlesi kaybı, azalmış cinsel güdü. kemik kaybı ve depresyona yol açabilir.

İki tane erkek paneli bulunur. İlki andropoz dönemine yaklaşan ya da bu dönemi geçen, ikincisi ise prostat problemleri olan erkekler ile ilişkilidir.

Menopozdan farklı olarak andropoz hormon seviyelerindeki ani değişiklikler ile karakterize değildir. Erkeklerdeki hormon seviyeleri 35 yaşından itibaren gitgide azalır. Sonuç olarak Fx15 diyeti, düşük hormon seviyelerine bağlı sağlık ve yaşlanma riskleri ile ilgili önemli bilgiler sağlar.

Panel A, şu erkekler içindir:

  • 7. bölümde bahsi geçen hastalıklara sahip olan
  • Hormon seviyelerini belirlemek isteyen her yaştaki
  • Endokrin bozucuların etkileri konusunda endişeli
  • Anti-aging program planlayan veya hormon replasman tedavisi almayı düşünen