Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Anti – aging beslenme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanımında Beslenme

Diyet ve bağışıklık yanıtı arasındaki ilişki asırlardır biliniyor. Fx15 için de bağışıklık en az düzgün beslenme kadar önem taşımakta. Tarihsel raporlar kıtlık ile salgınlar arasında bir ilişki olduğunu öne sürmektedir. Çünkü kıtlık dönemlerini genellikle geniş alanlara yayılan enfeksiyonlar takip etmekteydi. Daha yakın zamanlarda büyük epidemiyolojik çalışmalar, kötü beslenme ile bakteriyel, viral ve protozoal enfeksiyonlara yakalanma riskinin yükselmesi arasında bir ilişki olduğunu göstermiştir. 1970’li yıllardan beri çok sayıda çalışma, besin eksikliklerinin bağışıklık yanıtını bozduğunu ve sık sık ortaya çıkan şiddetli enfeksiyonlara yol açtığını doğrulamıştır.

Düşük miktarda protein alımı ve mikro besin eksiklikleri en belirgin etkilere sahiptir. Protein miktarının azlığı, fx15 zayıflama düzeninde bağışıklık yanıtında anormallikler yaratır ki bunların arasında azalmış hücre kaynaklı bağışıklık (cell mediated immunity), sitokin salınımı, aşılamaya karşı azalmış antikor yanıtı ve azalmış lenfosit çoğalması bulunur. Bunların hepsi fx etkisi için önemli faktörlerdir.

Aşırı kilolu olmak, şüphesiz ki ne hızda yaşlanacağınız ve yaşa-bağlı hastalıklara maruz kalacağınız konusundaki en önemli faktörlerden birisidir. Anti – aging beslenme alışkanlığı, zayıflamanıza odaklanmadığı halde bu kitaptaki 5 – Adımlı Programı takip ettiğiniz sürece doğal olarak kilo verirsiniz.