Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Bağırsak hastalıkları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mide Krampları ve Fx15 Etkileri

Fx15 zayıflama hapı mide kramplarını ve bulantıyı azaltır. Gazı iyileştirir. Normal bağırsak fonksiyonlarını geliştirir. Sindirime yardım eder.

Yarım fincan sıcak suya bir çay kaşığı kurutulmuş bitkiyi katın. Süzün. Gün boyunca ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda 1-2 fincan için.

Fx15 diyet kapsülü bitkisel tıp üzerine bildiklerimizin çoğu, hayvanların kendilerini insanlara saldıran aynı mikroskopik canlılara karşı virüsler, mantar ve bakteriler kendilerini nasıl koruduklarını gözlemleyerek öğrendiklerimizdir. Yüzyıllardır bitki uzmanları, arıların kovanlarını işgalcilere ve istenmeyen enfeksiyonlara karşı nasıl güçlendirdiğini büyülenerek izlemişlerdir. Anlar, kovanlarını bitkilerden topladıkları ve propolis ya da arı zamkı olarak bilinen yapışkan bir madde ile mühürler. Kovanda yakalanan böcekler ya da minik hayvanlar, teslim olmaları için arı tarafından sokulur, sonra propolis ile hareketsiz hale getirilirler fakat ilginç şekilde vücutları çürümez. Eğer çürüselerdı’, kovana enfeksiyon saçarlardı. Hipokratgibi antik çağ doktorları, arı propolisinin özel bir dezenfektan etkiye sahip olduğu sonucunu çıkardılar ve cilt yaraları ile mide ülserleri için reçete ettiler. Propolis, I. Dünya Savaşı sırasında -antibiyotik öncesi dönemde ve penisilinin nadir bulunduğu II. Dünya Savaşı sırasında savaş alanlarında yaraların tedavisinde kullanılmıştır.

Fx15 etkileri bilimsel çalışmalar, Hipokrat’ın zamanın ilerisinde olduğunu bir kez daha doğrulamıştır. Propolisin içindeki maddelerin geniş ölçekli hastalıklar üreten mikroplara hastanelerde staph enfeksiyonunun ilk nedeni stafilokok aureus MRSA dahil- karşı etkili olduğu gösterilmiştir.