Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Beden hastalığı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Diyet Yöntemleri ve Etkileri

Fx15 zayıflama hapı ve bağımlılık, hakkında en çok yanlış bilgiye sahip olunan, olumsuz yargılarla donatılmış bir hastalıktır. Bu nedenle bağımlılar, toplum için^e haksız yere kötü bir şekilde damgalanırlar. Bu insanlar, çoğu zaman üzerlerine yapıştırılan bu kötü damgadan çaresizce kaçmaya çalışırlar. Tabii ki bu kaçış çaresizcedir.

Fx15 diyeti çünkü tedavi olmadan bağımlılığın düzelmeltilmesi çare bulması mümkün değildir ve kaçtıkça tedaviden uzaklaşan bağımlılar kötü sona doğru yol alırken yakınındakileri de kendi kaderlerine eşlik ettirirler. İşte size çok yaygın olarak bilinen yanlış bilgilerden bazıları “Bağımlılar kötü, çılgın veya aptallardır.”

Son yapılan çalışmalar bağımlıların, “aslında iyi olmaları gereken kötü insanlar haline dönüştüklerini” gösteriyor. Ayrıca bağımlılar, “akıllanmaları gereken çılgınlar veya eğitime ihtiyaç duyan aptallar” değillerdir. Bağımlılık, madde kullanımının ötesine geçen ciddi bir beden hastalığıdır. Bağımlıların bu hastalık ortaya çıkmadan önceki özellikleri araştırıldığında toplum ortalamalarından farklı olmayan düzeylerde antisosyal davranış gösterdikleri ve ruh sağlıklarının normal olduğu.

Fx15 kapsül aşırı dinlenme ve uyku, özellikle gündüz uykusu veya yemeklerden sonraki uyku, yetersiz bedensel ve zihinsel çalışma, aşırı gıda alımı, ağır, yağlı, soğuk, tatlı, ekşi, tuzlu ve aynı zamanda ya pışkan ve şişmanlatıcı gıdaların fazla yenmesi Kapha’yı arttırır. Kapba özelliklerinin bulunduğu dönemler çocukluk dönemi, sabah ve gece saatleri, soğuk ve nemli havadır.