Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Bedenimizi kandırmak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Enerji Stokları ve Zayıflama

Bedenimizi kandırıp, enerji kısıtlamasını çaktırmadan dayatmaya kalkışsa. Giren, çıkan, harcanan enerjinin… mevcut depoların farkında bile olmayan bir organizma bulmak gerekirdi. Halbuki, anı anma bünyesine katılan yeni enerji miktarlarının farkında olmak, harcanan enerjinin çetelesini tutmak. Mevcut enerji stoklarından kalorisi kalorisine haberdar olmak canlı kalabilmenin olmazsa olmaz koşulu.

Vücudu oluşturan milyarlarca hücrenin canlılıklarını sürdürebilmesi, görevlerini yerine getirebilmesi, sürekli olarak enerji harcanması ile mümkün. Chitosan Desteği burada devreye giriyor. Yaşam devam ediyorsa, enerji harcanıyor ve harcanan enerji de bir kaynaktan sağlanıyor anlamına gelir.

Bir organizma olacak, neresinde hangi hücreler ne harcıyor, hangi organların üstlerine düşen işleri yerine getirebilmek için, ne miktar enerjiye gereksinimi var, ne oluyor, ne geldi, ne gidiyor hiç bir şeyin farkında olmayacak, ve bu organizma hayatta kalmaya devam edebilecek; işte diyetçilerin insanları inandırmaya çalıştırdıkları “bilimsel” peri masallarına sadece bir örnek.