Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Besin matriksi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ le Doyarak Zayıflayın

Vitaminlerin ve minerallerin enerji molekülü ATP’ yi üretme sürecindeki kritik rolleri, bu besinler az miktarda bulunduğunda her bir glikoz molekülünden ne kadar daha az ATP üretildiği bilinirse fx15 inceltici kullanımı artar ve faydalarıçok iyi anlaşılır. Besinlerin yeterli miktarlarına erişilebildiğinde her bir glikoz molekülünden 34 ila 36 ATP elde edilebilirken, yeterli miktarda B2, B3 Vitamini ve Demir, Bakır ve Sülfür mineralleri olmadan, her bir glikoz molekülünden sadece 2 ATP üretilebilir.

Canlı hücrelerin besinlerden enerji elde etmesini sağlayan ve bütün yaşam biçimlerinde önemli bir yer tutan kimyasal süreçlerin son aşamasına Krebs döngüsü adı verilir. Bu hücresel oksijenli solunumun ikinci evresidir. Bu evrede zayıflamak için fx15 ile beslenme süreci ayrı bir önem kazanmaktadır.

Ek olarak, bu hücresel enerji üretimini gerçekleştirmek için gerekli enzimlerin birçoğu fx15 kapsül tarafından varlığını sürdürmelerinde yardımcı roller üstlenen 40′ a kadar besine ihtiyaç vardır. Açıkça, bu ATP üretimini devamı için gerekli bu çok önemli besinlerin herhangi birindeki bir eksiklik beyinde “enerji krizi” ile sonuçlanabilir.

Besinler yetersizken beyinin enerji üretimi azalır ve ön lobun problem çözme işlevleri kalan besinleri hayatta kalma sistemine aktarmak üzere durdurulur. Yani, bir zorlanma ortaya çıktığında sadece sınırlı

Fx15 le doyarak zayıflayın

 besin kaynaklarına erişilebiliyorsa, limbik beyin sapı hayatta kalma sistemi aslan payını alarak hayatta kalmayı sağlar çünkü düşünme hem çok yavaştır hem de sürdürülmesi çok fazla enerji talep eder.

Enerji üretimi düşünme ve problem çözme için elzemdir ve etkili besinlere ulaşabilmemize ve fx15 hapı kullanımına bağlıdır. Neredeyse beyinin tüm enerjisini ATP formunda sağlayan Krebs Çemberi iki şeye bağlıdır: oksijen ve ATP üretimini en üst seviyeye getirmek üzere sayıları 40′ a kadar varan farklı vitamin ve minerallerden oluşan kompleks bir besin matriksi.

Bu besinlerin herhangi birinin eksikliği enerji üretimini yavaşlatabilir ve ön lob beyin sapı hayatta kalma sisteminin harcadığı enerjinin dört kattan da fazlasını kullanır. Yani en iyi besin seviyelerine ulaşmak mümkün olmadığında, düşünmemizi ve problem çözmememizi sağlayan ön loblar genelde “durdurulur” ve hayatta kalmak için daha az enerji talep eden basmakalıp kalım reaksiyonlarına geçiş yaparız.