Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Beslenme programı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullanımı ve Etkisi

Fx15 yosun hapı düzenli kullanımında inanılmaz zayıflatıyor. Diğer diyet yöntemlerinden daha farklı ve etkilidir. Sağlıklı kilo verimi için tercih edilebilir. Dengeli şekilde kilo vermeye yardımcı olur. Ünal beslenme programının matematiğinden asla taviz vermiyor. İster kayseri’ye gitsin, isterse tatile.

Ne yiyeceklerinin gramajlarından ödün veriyor, ne de beslenme programından. Onun bu kararlılığını mutfağa ilişkin varatıcıhğıyla bir arada değerlendirmeli ve üst düzey bir disiplinden çok, sağlıklı beslenmenin bedeninde ve ruhunda yarattığı mutluluğa bağlamalıyız.

Sağlıklı ve etkili bir çözüm yolu ile zayıflamak için sadece fx15 kapsül yeter ve ekstra uygulamalara gerek kalmaz. Fx15 hapı kullananların değişime uğaradıklarını ve huzurlu şekilde kilo verdiklerini söyleyebilirizSizlerinde diyetsiz ve sağlıklı kilo verimi için fx15 kullanmanızı tavsiye ediyoruz.

Çünkü mutluluk duymadan, yani bedenen ve ruhen doymadan, hiçbir diyet programı kalıcı bir biçimde sürdürülemez. Üniversite sınavına iki hafta kala üniversite sınavına ilişkin şehir efsaneleri saymakla bitmez. Pekmezli sular, cevizli ballı karışımlar, ballı sütler, kekler, çörekler ve börekler bunlardan sadece birkaç tanesidir.

Temelde hepsi karbonhidrat ağırlıklı beslenmeye dayanır. Ne var ki, bu sınav efsanelerinin kan şekerinde yol açtığı ani değişimlerin sonuçları pek bilinmez. Oysa, tüketilen şekerli gıdaların kan şekerini önce yükseltip sonra da düşürmesi, yanıtı bilinen sorularda bile öğrencinin hata yapmasına neden olabilir.

Karbonhidrat ağırlıklı beslenme, özellikle de meyve suyu, çikolata, şeker gibi gıdalar, kan şekerini yükseltip düşürdüğünde ani halsizliklere ve uykumuzun gelmesine yol açar. Fakat fx15 kapsülü kullanarak uyku problemlerinide çözebilirsiniz. Bu yüzden, özellikle sınavlara iki hafta kala, öğrencilerin kendilerini daha uzun süre tok tutacak yiyecekleri tercih etmesi gerekir. En kurtarıcı beslenme programlanysa tam tahıllı yiyeceklerden oluşur.

Zayıflama Resmi

Fx15 Üzerine Yapılan Araştırmalar

UCSD Tıp Fakültesi araştırmacılarının yaptıkları kısa süreli çalışmalar ışığında, lifin ve Fx15 diyet hapı‘ nın kalp hastalıklarına etkisi üzerine bulguları beslenmeye lif eklenmesine bağlı olarak kan yağı seviyelerindeki gelişmeyle açıklanabilir (Bu çalışmaların lif hapları hakkında değil gıdalardaki gerçek lif ile ilgili olduğunu unutmayınız). Günde yalnızca 56 gram ek lif, kolesterolü, özellikle LDL kötü kolesterolü 1015 mg/dl civarında düşürür ki bu da ortalama LDL kolesterol seviyesinin % 10’una mukabildir.

Fx15 etkisini gösteren oldukça fazla araştırma bulunmaktadır. Özellikle Amerikan Beslenme Gazetesi 1991 sayısında yayınlanan bir araştırma yüksek karbonhidratlı ve düşük yağlı beslenmenin kilo alımını imkansız hale getirdiğini açıklamıştır. Chicago Illinois Universitesi’nde araştırmacılar vücut yağı ve kilo üzerindeki etkisini görebilmek için 20-48 yaşlarında, 1844 arası BMI değerine sahip 18 kadını yirmi hafta boyunca % 20’si yağdan oluşan beslenme programına tabi tutmuştur.

Deneklerin tüm yemekleri üniversitenin Beslenme ve Metabolizma Araştırma Laboratuvarı’ncla, beslenme uzmanları tarafından hazırlanmış, böylece gıdalardaki yağ ve kalori miktarı kontrol altında tutulmuştur. 1 gram yağın 9 kalori, 1 gram protein veya karbonhidratın ise 4 kalori içerdiğini göz önüne alırsak, yağ azaldığında kalori miktarını sabit tutmak için alman diğer gıdaların miktarını epeyce artırmanın şart olduğu aşikardır.

Fx15 üzerine yapılan araştırmalar

Yirmi haftalık süreç içinde araştırmacılar düşük yağlı beslenmede ve Fx15 kullanımında  kilo alınmadan ne kadar kalori tüketilebileceğini görmek için gıda ve kalori alımını artırmaya devam etmiştir. Ancak kilo alımı olmadığı gibi, kadınlar bu dönemde normale göre ortalama 27.000 kalori fazla tüketmiş olmalarına rağmen kilo vermeyi de engelleyememişlerdir. Yirmi haftanın sonuna doğru kadınlar günde ortalama 350 kalori fazla tüketirken ortalama 2 kilo kaybetmişlerdir.