Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Beslenme uzmanları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Mark’ın Zayıflama Deneyimi

1,83 boyundaki Mark yirmili yaşlara yaklaşırken 159 kilo ağırlığıyla uzun boyuna rağmen oldukça şişmandı. Mark her zaman ağır olmuş, farklı doktor ve beslenme uzmanlarının önerdiği değişik rejimleri denemiş ancak hiçbiri işe yaramamıştı. Tüm rejim deneyimleri sonucunda elinde olan tek şey 159 kilo ağırlıktı. Etrafında herkesin itici bulduğu ve beraberinde taşıdığı tüm o ağırlıklar nedeniyle kendini yavaş, yorgun, rahatsız hissetmekten dolayı perişandı. “Başarısız” rejimleri nedeniyle cesareti kırılmıştı ve yeni bir şey denemeye karar verdi. Kalorileri kesmek yerine beslenmesinde yağı kesmeye karar verdi. Günlük beslenmesinde yağ oranını % 10’a indirdi. Bir yıl içinde 73 kilo vererek 86 kilo ağırlığa ulaştı. Artık boy-kilo tablolarındaki standartlara yaklaşmış olmasına rağmen bu kez kendini mutsuz ve güçsüz hissediyordu.

Bu noktada güç ve canlılık kazanmak için yağ rejimindeki yüzdeleri biraz artırmaya ve günlük beslenmesinde yağ oranını % 20’ye çıkarmaya Fx15 zayıflama kapsülü kullanmaya aynı zamanda çoğunlukla ağırlık kaldırma yöntemiyle daha fazla egzersiz yapmaya karar verdi. Biraz kilo aldı ve sonunda 102 kilo ağırlığında dengesini bularak beş yıldır aynı kiloda kaldı. Kendini çok iyi hissediyor, günlük egzersiz yapıyor ve bol miktarda düşük yağlı besinlerle besleniyor. Daha önemlisi Mark asla aç kalmıyor ve istediği sıklıkta, bazen günde altı yedi kez besleniyor.

Mark’ın durumu yalnızca kaybettiği kilo miktarı bakımından sıra dışıdır. Kiloları vermesi ve sonrasında kendisini daha iyi hissetmek için kilo alması son derece doğal ve kolay olmuştur. Kendini aşırı ağır hisseden herkes bu öneriyi izleyip “hareketli yaşayarak, Fx15 kullanarak ve düşük yağlı beslenerek” sağlıklı kilosuna erişebilir. Düşük yağlı beslenme ve yüksek seviyede fiziksel hareket yağ hücrelerini yağların bir kısmını vermeye zorlar ki bu da kilo kaybıyla sonuçlanır.

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Hapı

Yemek sonrası çöken ağırlık, fx15 ile çalışanlar için gerçek bir sorundur. Yemek sonrası ortaya çıkan uyuşukluğun hipogliseminin bir belirtisi olduğunu belirtmek gerekiyor. Hipoglisemi yemeğin içeriği ile doğrudan ilgilidir, “sandviç ve bira” yanlış beslenmeye en iyi örnektir ve fx15 ile tavsiye edilmez.

Birçoklarının düşündüklerinin aksine, uyuşukluğa neden şarap içmek değil, şarabın içilme şeklidir. Aç karnına çok miktarda içilmesi gibi… Alkol şekerin etkisini harekete geçirmektedir. Fx15′ in etkisini de düşürmektedir. Bu da glisemi (kan şekeri) yükseltici (beyaz ekmek, patates, makarna, pizza….) besin maddeleri ile beraber içildiğinde, glisemiyi daha çabuk düşürdüğü anlamına geliyor. Dolayısıyla ayaklarınızı yerden kesmek isti yorsanız bu konuda, özellikle aç karnına içeceğiniz, bira veya viski kola’dan daha etkili bir şey yoktur.

Unutulmaması gereken günümüz insanlarının maruz kaldığı kronik ya da geçici yorgunlukların büyük kısmının kötü beslenme sonucu oluşan hipoglisemiye (kan şekeri düşüklüğüne) bağlı olduğudur. Aynı şekilde heyecanlanmaya bağlı faktörler de glisemiyi (kan şekerini) etkileyebilir. Anormal miktarda adrenalin ve ensülin salgılaması dikkatin dağılmasına yol açar ve sonuç olarak glisemi (kan şekeri) düşer.

Bu bölümü bitirmeden önce hipoglisemi (kan şekeri düşüklüğü) ve belirtilerinin kişiye göre değiştiğini belirtmek istiyorum.

Sabit ısıdaki bir odada kimileri kat kat giyinirken kimilerinin de üstündekileri soyunduğuna mutlaka tanık olmuşsunuzdur. Fx15 ile korkmadan soyunabilir ve tatilinizi doya doya yaşayabilirsiniz. Bu aynı ısıda kimilerinin üşüdüğü, kimilerine de çok sıcak geldiği anlamına gelmektedir.

Aynı şekilde, en sonunda beslenme uzmanları da herkesin kendine has bir ısı düzenleme sistemi olduğunu ve belli yiyecek miktarının birini doyurmaya yeterken, bir diğerini aç bıraktığı gerçeğini kabul etmişlerdir.