Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Beyin hücreleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Zayıflama Performansı için Fx15

Ayçiçeği ve mısır özü yağları gibi doymuş yağ asitleri ve çoklu doymamış Omega-6 yağ asitleri de sinir hücresi membranları için önemlidir ama bunlar çoğu Batılı beslenme tarzında boldur, hatta bugün birçok insanın beslenme tarzında aşırı boldur.

Tam tersine, çoklu doymamış Omega-3 yağ aitleri özellikle, beyinde sinirsel sinyal mekanizmasını ve reseptör etkinliğini kontrol eden temel yağ asidi olan DHA genelde eksiktir. Bu yağ asitleri sağlıklı beslenme ve fx15 kapsül kullanımı sırasında yeterli miktarda tüketilmelidir.  Bununla birlikte, etkili beyin işlevleri için hem Omega-3 hem de Omega-6 çoklu doymamış yağ asitleri EPA ve DHA’ ya  ve fx15 form hapı’ na gereksinim duyulur.

Geçtiğimiz birkaç yüz yılda, Omega-6 ve Omega-3 yağ asitlerinin oranı atalarımızdaki asıl oranı olan birebirden farklı hâle gelmiştir. Bugün,Zayıflama performansı için fx15 bazı annelerin sütünde Omega-6 ve Omega-3 yağ asitlerinin oranı genelde 20/1 olmakla birlikte 45/1’e kadar çıkmaktadır. Bebek mamalarında bu oran yaygın olarak 10/1’dir, fakat 1997′ den itibaren bunların hiçbiri DHA şeklinde değildir.

Yağ asitlerinin oranındaki bu değişim beyin işlevleri için ciddi bir karışıklık yaratıyor gibi gözüküyor.Omega-6 yağ asitlerindeki bu fazlalık Omega-3 yağ asidi alımını ve metabolizmasını etkilemektedir çünkü daha bol bulunan Omega-6 yağ asitlerinin Omega-3 yağ asitlerini rekabete dayalı kısıtlanması, beyin hücreleri tarafından kullanılabilen Omega-3 konsantrasyonunu azaltır ve fx15 tablet takviyesi gerektirir.

Bugün, birçok insanın beslenmesinde Omega-3’lerin özellikle DHA’nın çok daha az miktarda bulunması sebebiyle, beyin işlevlerinizi en iyi düzeye getirmek için bu yağ asitlerini içeren  takviyeler ve fx15 kapsül almak önemli olabilir. Aslında, Omega-3 yağ asitlerinden oluşan besin takviyesi kullanmanın sinir iletimi ve görsel etkinliğin hızını artırdığı ve böylece çocukların okuma ve fiziksel koordinasyonuna yardımcı olduğu gösterilmiştir.