Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Bilinçsiz diyetler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Bilinçsiz Diyetler

Ulusal Tıp Enstitüsü, bireylerin kilo verirken, kilo vermeye başladıkları beden ağırlıklarından % 5 kadar kaybettiklerinde ve bunu 1 yıl boyunca koruduklarında, uzun süreli kilo verme sürecinde fx15 bitkisel kapsül ile anlamlı bir başarı sağladıklarını bildirmektedir. 1997 yılında, beslenme ve davranış bilimcileri, kilo verirken hastaların beklentileri ve amaçları ile ilgili yayınladıkları makalede, yaşları 40-45 arasında değişen birinci derecede şişman kadınlara, hedefledikleri kiloları sormuşlardır. Bu kilo hedefine ulaşmak fx15 ile daha da kolay olacaktır. Kadınların çoğu, aktüel ağırlıklarından % 32 kadar az bir vücut ağırlığına sahip oldukları takdirde (ortalama 80 kg olan hanımların, yaşlarını dikkate almadan ulaşmayı amaçladıkları sayı ortalama 50 kg), fiziksel olarak rahat olabileceklerini ifade etmişlerdir. Görüldüğü gibi, bu gerçekçi olmayan vücut ağırlığı beklentisi, bilimsel verilerle sağlık profesyonelleri tarafından önerilen tedavilerin yerine, bireylerde daha hızlı kilo verme yöntemine dayalı diyetlere karşı bir heves olduğu sonucunu çıkarmaktadır. Bu durumda fx15 kapsül’ e olan ihtiyaç ortaya çıkmaktadır.

Ayrıca, yaşları kaç olursa olsun bireylerin hedeflerinin her zaman ulaşılması zor olan ve gerçekçi olmayan bir kilo olması, sıklıkla yaşam tarzlarındaki değişikliklerin geri planda kalmasına neden olmaktadır. Bunlar bilinçsiz diyetlere, aşırı egzersizlere sonuç vermektedir. Fakat fx15 ile beraber yapılacak bilinçli bir diyetle bu sorun aşılabilir.

Bilinçsiz diyetlerAslında kilit nokta olarak şu kriterler belirlenmiştir: Bireyin yemek yemesini tetikleyen durumlar belirlenir, kendi kendini gözlemlemesine olanak sağlanır, stres yönetimi kontrol edilir, sıkılmasını önleyici öneriler geliştirilir ve de ona özel sosyal destekli beslenme önerileri oluşturulup, fiziksel aktivite planı fx15 kapsül ile uygulanırsa, sonuç % 95 oranında tatmin edicidir. Bu sonuca erişmek fx15 ile çok kolaydır.