Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Bitkisel mucizeler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Doğal Fx15 ile Sağlıklı Zayıflama

Fx15 kapsül yogiler tratak biçimlerini üç grupta toplarlar. Aantar tratak’da meditasyon yapan kişi gözlerini kapatarak üçüncü göz’e, kalbe ya da göbek deliğine konsantre olur. Buna içsel tratak da denir ve bu bölümde anlatılan tratak biçiminin on aşamasıdır. İkincisine madhya, ya da orta tratak adı verilir. Meditasyon yapan kişi gözlerini hiç kırpmadan bir taşa, metal bir nesneye, heykele, siyah noktaya, Sanskritçe’deki Om harfine, burnunun ucuna veya bir ateşe bakar.

Fx15 diyet hapı Vahiya yani dışsal tratakta uzaktaki bir nesneye konsantre olunur. Güneş, ay, gezegenler, bir ağacın tepesi ya da bir kule bu görevi görebilir. Tam bir tratak uygulaması bu üç biçimi birleştirir. Güneşe bakmak pek çok kişinin gözlerine zarar vermiştir. Güneşten yayılan radyasyon retinada büyük tahribat yapabilir. Güneşle yapılan tratakta mutlaka bu konuda deneyimli bir yoginin tavsiyelerine uyulmalıdır. Asla güneşe bakmayın. Siz zararların farkına varmadan retinanız yanabilir. Bir desene bakarak, beyaz bir kağıda çizili bir santim çapındaki bir siyah çembere bakarak ya da yine bir kağıttaki siyah bir çemberin ortasında açılmış bir delikten bir ateşe bakarak meditasyon yapılabilir. Fakat bir ghee lambasına bakarak yapılan trataktaki ışığın yoğunluğu organizmaya zarar vermez.

Fx15 tablet meditasyon yapan kişi her iki gözünden de yaş geldikten sonra gözlerini kapatmalı, daha sonra gül suyu ile gözlerini yıkamalı ya da burun deliklerini temizlemeli ve tüm süreç bittikten sonra en az on dakika ateşe bakmamalıdır. Bu iki temel kurala uyulduğu sürece tratak, size kendinizi anlama yolunda büyük yardım sağlar.