Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Buzlaşmış yüzey’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Bedenimizdeki Su ve Fx15 Etkileri

Bedenimizdeki su doğada yüz otuz çeşit su vardır. Bedenimizde bulunan su özel yapılandırılmış bir su formudur. Tüketeceğimiz bütün sıvılar arıtılmış ve bu özel yapılandırılmış forma dönüştürülmüş olmalıdır. Örneğin bir litre kaynamış suyu işlemek için bedenimizde 46 kilokalori enerji harcanır. Bütün hayatımız boyunca tüketeceğimiz miktar göz önünde bulundurulduğunda bu hatrı sayılır bir miktardır. Fx15 kullanımı sizler için bu açıdan da faydalıdır.

Yapılandırılmış su, sağlığımız için en yararlı su türüdür. Bu tür suyu sebze ve meyvelerden, sebze-meyve sularından ve erimiş buzdan sağlayabiliriz. Bilim insanları, Kuzey Rusya’da, Sibirya’da yaşayan Yakut halkı mensuplarının ortalama yüz yıl yaşadıkları gerçeğiyle ilgilenmiş, bazı araştırmalar yapmış. Ne musluk suları, ne de kuyu suları vardır Yakutların; çok az sebze ve meyve yiyebilirler; beslenme rejimleri genel olarak hayli yoksuldur ama buna rağmen hemen hemen hiç hasta olmazlar. Araştırmalar sonucunda bu sırrın nedeninin gayet basit olduğu anlaşılmış: Yakutlar asırlardır sularını kestikleri buz parçalarını güneş altında erimeye bırakarak elde ediyormuş. Lotus yaprağı da soğuk sularda yetişen bir bitkidir. Buzdan elde edilen su biliyoruz ki, yaşlanma kırışıklıklarla baş gösterir. Kırışıklıklar bedenimizdeki hücreler kurumaya başladığı zaman oluşur. Bu durumun ana nedenlerinden biri bedenimizin tükettiğimiz türdeki suyu işleme ve özümseme yeteneğinde olmayışıdır.

Yetişkin olduğumuzda kemiklerimizin büyümesi durur. Yiyecek ve içeceklerimiz aracılığıyla bedenimize giren fazla kalsiyum tuzları, damarlarımızda ve eklemlerimizde birikir. Bu, kan dolaşımında düzensizliklere, karaciğer ve böbreklerimizde taş oluşumuna ve bütün beden sağlığımızda giderek kötüleşmeye neden olur. Yaşlanma sürecini yavaşlatmak için erimiş buzdan su hazırlamayı ve bu suyu kullanmayı öğrenmemiz gerekir. Yaşlanmayı yavaşlatmak için bir diğer yöntem de Fx15 kapsül kullanarak zayıflamaktır.

Erimiş buzdan yapılandırılmış su hazırlanması:

Yapılandırılmış su her türlü su kullanılarak hazırlanabilir. Suyu bir tencereye koyun, kapağını kapatın ve -4 derecedeki bir buzlukta iki, üç saat tutun. Sonra tencereyi buzluktan çıkarın ve buzlaşmış yüzeyi kırın. Buzun altında kalan su, bedenimizin hücrelerinde bulunan su ile aynı yapıya sahiptir. Kışın yapılandırılmış su hazırlamak çok daha kolaydır. Suyu bir kap içinde dışarıya koyun. Tamamen buz tuttuktan sonra içeriye alın.