Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Çabuk kilo verme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilo Vermek için Acele Etmeyin!

Hızlı kilo verme rejimleri gelişmekte olan çocuklara (sıkı rejimlerle yüzlerce şişman genci tedavi ettiğim halde) veya şeker, böbrek, karciğer ve kalp rahatsızlığı gibi belirli hastalığı olan erişkinlere tavsiye edilmemektedir. Yirmili yaşlarda kilo problemi olanlar en kısa zamanda bir rejime girmelidir. Tabii ki, bu durumdaki kimseler diğer konularla olduğu gibi, zayıflamalarıyla da ilgilenecek bir doktorun denetimi altında olacaklardır. Bu rejimler belirli hastalıkları özellikle kritik ve ciddi olanlarını tedavi amacıyla verilmemiştir, fakat bazıları benim yaptığım gibi doktor denetimi altında belli rahatsızlıklara uygun şekilde uygulanabilir. Çünkü bunlar fazla kiloları hızla attırıp buna bağlı olarak sağlığınıza yarar sağlayacak şekilde planlanmışlardır. Bu tip rejimlerde Fx15 bitkisel kapsül kullanımı olursa daha verimli kilo verilir.

Çabuk kilo verdiren Fx15 ve rejimlerin çoğu seçme hakkınızı ve yenen yemekleri kısıtlarlar. Fakat bu kısıtlamalar Fx15 kullanımı sırasında geçerli değildir.  Bu nedenle günde bir alman vitamin ve mineral haplarından almanız iyi olur. Şayet yaşınız 40’ın üzerindeyse “terapatik” vitamin tableti alın. Kalsiyum eksikliği varsa, kalsiyum hapları da alınabilir.

Kilo vermek için acele etmeyinBu rejimler belirli sürelerde, birçok kimsenin “dengeli rejimle” veremediği fazla kiloları verdirmek içindir. Fazla kiloların çoğu atıldıktan sonra, kalori saymaya başlayarak seçtiğiniz yiyeceklerden oluşan, kadınlar için günde, 1.700-2.500, erkekler için günde 1700-2500 kalori limiti esasına dayanan İnce Kalmak İçin Ye metoduna geçersiniz. Bununla beraber, Hızlı Kilo Ver, yağsız rejim ve diğer rejimleri bir yıl süreyle hatta daha uzun süre uygulayan hastalarım oldu. Sebze ve meyve rejimlerine süresiz olarak devam edilebilir.Hızlı zayıflama rejimi gerçekte yetersiz bir uygulama olduğu için, rejime başlarken ve daha sonra periyodik olarak özellikle rejimin herhangi bir kötü etkisini hissederseniz doktora görünmeniz iyi olur.