Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Chitosan’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hafif Egzersiz Nedir ve Nasıl Uygulanır?

Günlük hayatınıza bu iki dakikalık yürüyüşlerden kaç tanesini entegre edebileceğinizi bir düşünün. Rutin hayatınızda yapabileceğiniz küçük değişiklikleri bir düşünün; alışverişe giderken aracınızı otoparkta en yakın değil en uzak yere park ederek başlayabilirsiniz. Çok kısa zamanda dakikalar birleşmeye başlar ve günde 20 dakikalık hareketle haftada 140 dakikayı tamamlayabilirsiniz. Ve unutmayın ki haftada 140 dakika yürüyüş egzersizi yapmak Orjinal Fx15 ‘in yanında sağlıklı ve zayıf olmak için yeterli bir miktardır.

Bu geleneksel bir egzersiz programı değildir ancak artık sağlığımızı geliştirmenin ensülin direnci sendromu riskini azaltmamıza bağlı olduğunu ve bu dirençle bağlantılı ciddi rahatsızlıklardan da korunmamızı sağladığını, bunun da geleneksel egzersiz programlarıyla gerçekleşmediğini biliyoruz. Çoklu iki dakika yürüyüş geçmiş yıllarda ortaya çıkan egzersiz standartlarının dışında olmasına rağmen dünyanın en bilinir spor doktorlarına sahip Amerikan Spor Tıp Fakültesi (ACSM) ve Amerikan Hükümeti’nin son tavsiyeleriyle örtüşmektedir. 1996 yılında Fiziksel Hareket ve Sağlık üzerine Genel Cerrahi Raporunda tanımlandığı gibi yeni yaklaşım düşük tempolu, terlemesiz fiziksel hareketlerdir. “Aerobik” kadar değerli görülmeyen birçok egzersiz artık yapılmaya değer olarak nitelendirilmektedir. 1990’larda ortaya çıkan bu yeni yaklaşıma “Hafif Egzersiz” denmektedir. Chitosan ‘ın da Fx15 ile beraber uygulanmasını önerdiğimiz egzersiz türü hafif egzersizlerdir. Çünkü çoğu insan “terleten” egzersizlerden kısa sürede bıkıp vazgeçmektedir. Ancak hafif egzersizler günlük yaşama kolayca entegre olabilmektedirler.

Yeni fiziksel hareket yaklaşımının temel hedefi yılda hareketsizlik nedeniyle kalp krizi, kanser ve tip 2 diyabet hastalıkları nedeniyle oluşan, yıllık yaklaşık 250.000 ölüm vakasını azaltmaktır. Resmi hedef Amerikalıları mümkünse her gün ya da haftanın çoğu günlerinde 30 dakikalık ya da fazlası ılımlı tempoda egzersize yönlendirmektir. Haftanın çoğu, ortalama haftada dört gün anlamına gelir ki buna göre önerilen egzersiz aralığı 4 ila 7 gün egzersiz olmakta, haftada 120 ila 210 dakika egzersiz önerilmektedir. Size önerdiğim haftalık 140 dakika bu standartların içerisinde yer almaktadır ve zaman yükümlülüğünün alt ucunda kalmaktadır.

Zayıflama Resmi

Bitkisel Ürünler ve Fx15 Kullanıcı Yorumları

Neden tarım endüstrisini ki bu ülkedeki en büyük gıda endüstrilerinden biridir temsil eden USDA, gıda politikasından sorumlu? Beslenmeye ilişkin tavsiyeleri belirlemekten sorumlu USDA komitesi büyük oranda gıda endüstrisi için çalışan “uzmanlardan” oluşuyor. Sağlık ve İnsan Hizmetleri (HHS) sağlığımızın koruyucusu olmalı. Fx15 kullananlar için bu iyidir.Mevcut sistem Gıda ve İlaç İdaresinin (FDA) sorumluluğunu ilaç firmalarına vermeye ve böylece bunlara ilaç politikalarını belirleyip yeni ilaçlara onay vermek için izin vermeye benziyor. Mevcut beslenmemiz ve gıda politikalarındaki durum budur.

Fx15 ve Bitkisel ÜrünlerGıda endüstrisi bizi kilo almayı, obeziteyi ve kalp hastalığı, inme, diyabet, kanser ve Alzheimer hastalığı dahil, bilinen yaşlanmaya bağlı tüm hastalıkları tetikleyen aşırı gıda tüketimine sürüklüyor. Bu rahatsızlıklar yaşlanmanın kaçınılmaz sonuçları değildir. Beslenmemizin kalitesine bağlıdır.

Bu düşünce tuhaf gelebilir: Yiyecekler bizi hasta yapabilir. Bu, bu ülkede gıda rehberlerini oluşturmaktan sorumlu politika belirleyicilere de yabancı bir düşüncedir. Şunu soruyorlar: Yiyecekler sadece enerji demekse, bu enerjinin cheeseburger ya da ızgara tofudan gelmesi ne fark eder? Siz bu sorunun cevabını biliyorsunuz, onlar neden bilmiyor?

Kısa bir süre önce Kongreden geçen “cheeseburger yasası” bizi şişmanlattığı ya da hastalandırdığı için gıda endüstrisine dava açılmasını yasaklıyor. Devlet vatandaşlarını korumakla görevli olduğu halde neden gıda endüstrisini koruyan bir yasa çıkarıyor? ABD’de ölüm nedenleri üzerinde yakın bir zaman önce yapılan bir araştırma, kötü beslenme ve fiziksel hareketsizliğin yılda yaklaşık 400.000 ölümde payı olduğunu ortaya çıkardı. Bu rakam 1990’dan bu yana üçte bir oranında bir artışa denk geliyor ve neredeyse sigaranın yol açtığı ölümler kadar. Chitosan‘ da Fx15 kapsülün etkilerini arttırır. Obezite kısa bir zaman içinde ABD’de önde gelen ölüm nedeni olarak sigaranın yerini alacak. Beslenmeye bağlı sağlık bozukluklarında^ bu yeni artışın en azından kısmen gıda endüstrilerinin bizi kötü kaliteli yiyecekleri yemeye ikna etmek için reklamlara harcadığı paralara bağlı olduğunu düşünmüyor musunuz? Açıkçası ABD kongresi böyle düşünmüyor.

Zayıflama Resmi

Beden Ağı ve Fx15

Tıbbın branşlara ayrılmasının bedenin nasıl yapılandığıyla bir ilgisi yoktur. Bedenin nasıl çalıştığı hakkında çok az şey bilirken endokronoloji, kardiyoloji, immünoloji ve bu gibi branşlar oluşturmak kolaylıktı. Aslında beden her şeyin başka bütün her şeyle bağlantılı olduğu bir şebeke gibi çalışır.

7 Anahtarı kullanmak size neler olup bittiğini anlamanızda yardım edebilir, ama bu anahtarlar sadece bedenimizin ne kadar karmaşık ve birbiriyle ilişkili bir sistem olduğunu anlatmanın bir yoludur. Zayıflamak için adım atan bir insanın da dikkat etmesi gereken, aslında ilişiği yok gibi gözükse de kilo verme ile çok sağlam bağları olan bu olay Fx 15 ve chitosan kullanımında önemsenmesi gereken bir konudur. Bedenin belirli bölgelerindeki problemlerin yansıması olarak tek tek sistemler ya da belirli semptomlar üzerinde odaklanma eğiliminde olsak da, gerçek bedenin grift bir ağ olduğudur. Her kısım diğer tüm kısımları etkiler. İnflamasyon buna mükemmel bir örnektir.

UltraMetabolizmanın diğer altı anahtarından birinin dengesi bozulduysa, bu enflamasyonunuzun artmasına neden olabilir. Bu, bu kitapta buraya kadar öğrendiğiniz her şeyin ve bundan sonra öğreneceklerinizin inflamasyona katkısı olduğu anlamına gelir. Dengesiz beslenme, stres, egzersiz yapmamak, oksidasyon, dengesi bozulmuş bir tiroid ve toksik, yağlanmış bir karaciğer hep enflamasyon olasılığını artırır.

Doymuş ya da hayvansal yağlar açısından zengin beslenme de genel enflamasyon seviyesini artırır, çok fazla sahte gıda ve genel olarak çok fazla kalori tüketmek de. Fx15 ile zayıflama da glisemik yükü yüksek beslenmenin enflamasyonu güçlü bir şekilde artırdığı görülmüştür. Aslında obezite araştırmalarındaki son ilerlemeler enflamasyonu kilo almaya neden olan esas suçlu olarak tanımlamıştır, özellikle de insülin direncinin neden olduğu kan şekerindeki dengesizlikle ya da prediyabetle ilişkili olduğu için. Bir araştırmada vücutta enflamasyon olmasının diyabet riskini yaklaşık yüzde 1.700 artırdığı görüldü.

Zayıflama Resmi

Gerçekçi Beklentiler

Yüksek güçte bir multi vitamin mineral Fx15 formülünde her bir besinin faydalarını gösteren birçok araştırmaya ek olarak, bunu kullanan kişilerin enerjilerinin yükseldiğini, beyinsel fonksiyonlarının iyiye gittiğini, daha az soğuk algınlığı ve enfeksiyona yakalandıklarını, stresle daha iyi başa çıkabildiklerini, ve kendilerini daha iyi hissettiklerini gösteren çalışmalar da mevcuttur.

Bununla birlikte, bu vitaminleri kullanan çoğu kişi bir değişiklik hissetmez. Ama sizin bir şey hissetmemeniz, vücudunuzun bu besinleri kullanmadığı anlamına gelmez. Örneğin, tamamlayıcı kullanan kişilerin daha az kalp hastalığı, kanser, katarakt ve diğer dejeneratif hastalıklara yakalandığını gösteren kanıtlar vardır.

Güncel bir araştırmada, 14 sene boyunca multi vitamin mineral formülü kullanan kadınlarda kolon kanseri oranının yüzde 75 azaldığı gösterilmiştir. Chitosan‘ ın gücünü mutlaka fx 15 ile kullanmayı deneyin. Büyük olasılıkla, bu kadınlar tamamlayıcının koruyucu etkilerini bariz bir biçimde hissetmiyorlardı, ama sonuçta faydasını gördüler.

Düzenli olarak yürüyecekseniz, ilk olarak kaliteli yürüyüş ya da koşu ayakkabısı almanızı tavsiye ederiz. Sadece yürüyüşünüzü daha rahat ve zevkli hale getirmekle kalmaz, sakatlanma riskinizi de azaltırlar.

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Sindirim Sistemine Etkisi

Oldukça basit bir istek gibi gözüküyor ama ne kadar tıkındığınızı, yutuverdiğinizi ve acele ettiğinizi bir düşünün. Fx15′ i cazip kılan en büyük sebebi anlamış olacağız. Fx15 hapı sindirim sisteminde süper bir düzen sağlar. Janet Street Porter’ın uzun ve sağlıklı bir yaşam için tavsiyesi gerçekten alnınıza keçeli kalem ile yazılmalı: “Yiyebildiğiniz kadar yavaş yiyin ve asla öğün atlamayın.” Herkesin hep ama hep geç kaldığı bir kültürde bu çok önemli.

Özellikle lezzetli ve çok tükettiğimiz yemekler konusunda Chitosan mineral takviyesi kullanımı tavsiye ediliyor. “Yavaş Yemek” gibi fast food’a karşı çıkan ve yemek yemeyi bir zevk kaynağı olarak tanıtan uluslararası bir akım kollektif bilinci ele geçirdi, bu yüzden “Yavaş Yeme” şu anki güç durumun sonuna kadar korunmalı. Bir amaç için yemekten bahsediyorum.

Tadını çıkarmak için yemek. Aramızdaki tarih öğrencileri bu zekice özdeyişi hatırlıyorlardır, ” Doğa çiğnemeyenleri cezalandıracak”. Zor beğenen eski diyet rehberi Horace Fletcher da düzgün çiğnenen yiyeceklerin iştahı azalttığı, kilo kaybı ve daha iyi bir sağlık sağladığı fikrini ortaya atmıştır.

Her ağız dolusunu yutmadan otuz iki kere veya yiyecek ağızda sıvı hale gelene kadar çiğnemeyi savundu. Hatta sıvıların da tükürükle düzgün karışabilmesi için çiğnenmesini önerdi. Henry James ve D. Rockefeller da bunu savunuyordu ve muhtemelen oldukça sıkıcı bir yemek arkadaşı olurlardı. Ama Fletcher tezini şöyle bağlıyordu: ağzınızın gelen lokmaları parçalamada bir görevi vardır. Eğer lokmalar bir kurşun gibi boğazınızdan geçiyorsa, o zaman belanızı arıyorsunuz demektir.Ve haklıydı da. Çünkü bu şekilde alınan gıda temel anlamda bağırsaklara zarar verecek, sindirimi zorlaştırıp günümüzde Fx15′ in de düzenini bozacak bir hareket.

Yani biraz daha çiğneyin. Hopurdatmayın, höpürdetmeyin, saldırmayın ya da bir dikişte içmeyin. Tadını almak ve keyfini çıkarmak için bilinçli bir çaba gösterin. Isırıklar arasında çatal ve bıçağınızı masaya koyun. Neyin geldiğini vücudunuza haber verin. Düzgün çiğnemenin Fx15 kapsül ile kilo kontrolünün en kolay yolu olduğu söylenir ve eğer bu sizde işe yaramıyorsa, hiçbir şey yaramaz.