Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Çilek yemek’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Hacmen Büyük Olsa da Besleyicilik Zayıf!!!

İngiltere Ulusal Beslenme Tarzı ve Besin Araştırmasının İngiliz erkeklerinin % 25’inin İngiliz kadınlarınınsa % 33’ünün kan plazmasında demir eksikliği olduğunu ve birçok insanın selenyum, C vitamini ve B12 vitamini gibi besin maddeleri açısından da eksik olabileceklerini göstermesi tamamen tesadüf olabilir. Ama bu yiyeceklerin besin içeriklerindeki genel azalmaya ilişkin son bilgilerin ışığında ilginç bir istatistiktir. Bu istatistikler de bizlere Fx15 sağlığı ile zayıflarken neden organik ürünler tüketmemiz konusunda fikir vermektedir.

En son Alman raporlarından bir tanesi acı bir şekilde daha da rahatsız edici bir eğilimi göstermektedir. 1985 ve 2002 yılları arasında test edilen çoğu meyve ve sebzedeki besin maddesi seviyelerinde alçalmalar vardı. Örneğin yaygın olarak tüketilen birçok meyve ve sebzenin kalsiyum seviyeleri dörtte üçten daha azına, Bg vitamini seviyeleri % 80’den % 90’a kadar, C vitamini seviyeleri % 80’den de aşağılara düştü -İngiltere’de gözlenen eğilimle inanılmaz derecede benzer.

Mayıs 2004’te Alman bir şirket tarafından Hamburg ve Horneburg’daki marketlerden toplanan meyve ve sebzelerde de benzer sonuçlar elde edildi. Geniş kapsamlı mineral içeriğinin 1994’teki seviyelerle karşılaştırıldığında % 33’e kadar, çinko gibi bazı önemli minerallerde % 72’ye kadar düştüğünü gördüler. B: vitamini kerevizde 1994 değerlerine göre % 78 daha fazla, rezenede % 89 daha aza kadar çeşitlenirken C vitamini test edilen tüm meyve ve sebzelerde ortalama azalma olarak C vitamini içeriğinin % 73 oranında azaldığı ölçüldü. Bu korkunç bir sonuç. %73 inanılmaz derecede yüksek bir rakam. Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz? Hacmen fazla ancak besleyicilik yönünden yoksun gıdalar tüketmek demek. Vücut ihtiyacı olan besin maddelerinin alınmasını ister. Daha fazla yersiniz ve daha fazla kilo alırsınız. Bu duruma son vermek için organik ürünler tüketmelisiniz. Fx15 lotus zayıflamasında organik ürün tüketmenin yeri ayrıdır.

Bu sizin için gerçekte, 1985’te C vitaminin bugün önerilen günlük alım miktarını tüketebilmek için sadece 125 gram çilek yemeniz yeterliyken, 1996’ya kadar bu 500 gram, 2002’ye kadar nerdeyse bir kilo yemeniz gerekmektedir. Bunun gibi, eğer C vitamini günlük alım miktarınıza muz yiyerek ulaşacaksanız, 1985’te sadece tek bir muz yemeniz yeterliyken 1996’ya kadar 8, 2002’ye kadar bir düzine muz yemeniz gerekmektedir.