Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘D vitamini kaynakları’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kapsül’ ün Antioksidan Özelliği

Antioksidan denilen faydalı maddeler, organizmada serbest oksijen radikallerini yok ederler. Serbest oksijen radikallerinin hasarına karşı hücre ve organizmayı korur, hastalıkları önlerler. Bu görevi gören bir başka takviye ise fx15 zayıflama hapı‘ dır.

D vitamini kaynakları neler?
D vitamininin iki ana kaynağı bulunmaktadır:

  1. Güneşin UVB ışınları etkisiyle derimizde üretilmektedir.
  2. Gıdalarla alınabilmektedir. En önemli besin kaynağı balık ve organ etleri dediğimiz, yürek ve karaciğerdir.

Ancak güneş ışınının meydana getirdiği D vitamini değerini 100 birim olarak varsayarsak, yiyeceklerle aldığımız bunun dörtte biri yani %25′ i kadardır. Her gün 500 gr karaciğer ya da balık yemek mümkün olamadığına göre, en önemli kaynak güneştir. Bu düzene fx15 kullanımı sırasında da dikkat edin.

Fx15 kapsül iel antioksidanlarGüneş hayattır, sağlıktır, doğal enerji kaynağıdır… Güneşten korkmamak gerekir diye düşünüyorum. Güneş ışınlarının en etkili olduğu saatler, öğle saatleri; gölgemizin uzunluğunun, boyumuzun uzunluğundan fazla olmadığı zaman cildimiz en etkili şekilde D vitamini üretiyor. Bu bağlamda bir noktayı daha açıklamak gerekiyor! D vitamini fx15 kapsül kullanımı açısından da büyük önem taşımaktadır.

Örneğin hava kirliliği aşırı düzeyde olan İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde, günün hangi saatinde olursa olsun UVB ışınlarının %60 kadarı kirli atmosferde bulunan zerrecikler tarafından emilmektedir. Bu durumda, öğle saatlerinde dahi güneşte kalmanın pek bir yararı olmamaktadır. Sağlıklı bir yaşam için hava kirliliğinden korunmalı, obezite‘ den fx15 ile kurtulmalısınız.