Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Daha iyi sağlık’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Sindirim Sistemine Etkisi

Oldukça basit bir istek gibi gözüküyor ama ne kadar tıkındığınızı, yutuverdiğinizi ve acele ettiğinizi bir düşünün. Fx15′ i cazip kılan en büyük sebebi anlamış olacağız. Fx15 hapı sindirim sisteminde süper bir düzen sağlar. Janet Street Porter’ın uzun ve sağlıklı bir yaşam için tavsiyesi gerçekten alnınıza keçeli kalem ile yazılmalı: “Yiyebildiğiniz kadar yavaş yiyin ve asla öğün atlamayın.” Herkesin hep ama hep geç kaldığı bir kültürde bu çok önemli.

Özellikle lezzetli ve çok tükettiğimiz yemekler konusunda Chitosan mineral takviyesi kullanımı tavsiye ediliyor. “Yavaş Yemek” gibi fast food’a karşı çıkan ve yemek yemeyi bir zevk kaynağı olarak tanıtan uluslararası bir akım kollektif bilinci ele geçirdi, bu yüzden “Yavaş Yeme” şu anki güç durumun sonuna kadar korunmalı. Bir amaç için yemekten bahsediyorum.

Tadını çıkarmak için yemek. Aramızdaki tarih öğrencileri bu zekice özdeyişi hatırlıyorlardır, ” Doğa çiğnemeyenleri cezalandıracak”. Zor beğenen eski diyet rehberi Horace Fletcher da düzgün çiğnenen yiyeceklerin iştahı azalttığı, kilo kaybı ve daha iyi bir sağlık sağladığı fikrini ortaya atmıştır.

Her ağız dolusunu yutmadan otuz iki kere veya yiyecek ağızda sıvı hale gelene kadar çiğnemeyi savundu. Hatta sıvıların da tükürükle düzgün karışabilmesi için çiğnenmesini önerdi. Henry James ve D. Rockefeller da bunu savunuyordu ve muhtemelen oldukça sıkıcı bir yemek arkadaşı olurlardı. Ama Fletcher tezini şöyle bağlıyordu: ağzınızın gelen lokmaları parçalamada bir görevi vardır. Eğer lokmalar bir kurşun gibi boğazınızdan geçiyorsa, o zaman belanızı arıyorsunuz demektir.Ve haklıydı da. Çünkü bu şekilde alınan gıda temel anlamda bağırsaklara zarar verecek, sindirimi zorlaştırıp günümüzde Fx15′ in de düzenini bozacak bir hareket.

Yani biraz daha çiğneyin. Hopurdatmayın, höpürdetmeyin, saldırmayın ya da bir dikişte içmeyin. Tadını almak ve keyfini çıkarmak için bilinçli bir çaba gösterin. Isırıklar arasında çatal ve bıçağınızı masaya koyun. Neyin geldiğini vücudunuza haber verin. Düzgün çiğnemenin Fx15 kapsül ile kilo kontrolünün en kolay yolu olduğu söylenir ve eğer bu sizde işe yaramıyorsa, hiçbir şey yaramaz.