Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Daha sağlıklı ve uzun yaşamak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Beslenmenin Genetik ile İlişkisi

Fx15 kullanıcılarına bu yazıyı sabırla okumalarını tavsiye ediyoruz. Bu yazı zayıflama emelinde olan kişiler için çok önemlidir. Biraz geriye giderek, insan türünün, metabolizmasının genetik kalıtımıyla bağdaşmayan bir beslenme biçimini farkında olmadan, iki yüzyıldan beri yavaş yavaş kabul etmiş olduğunu anlıyoruz. Üç milyon yıldan beri, tarih öncesinde ilkel insanın, sonra Ortaçağ, Rönesans ve hatta sanayi devrimi insanının pankreasının bir kez daha hafifçe kışkırtıldığım görüyoruz. Kan şekerini yükseltecek beslenme olmadığından, bu organların aşırı uyarılmaya dayanacak kadar güçlü olması zaten gerekmezdi.

Bugün insanların genetik olarak sahip oldukları pankreaslar, metabolik kalıtımımızın yüz binlerce yıl süren çalışmasının bileşkesidir. Gözleri dayanıksız olduğu için bir insan güneşe nasıl bakamıyorsa, pankreasımız da doğal yapısının gerektirdiği ölçüden daha fazla çalıştığı zaman, insülin salgılama gücünün zarara uğramamış olması kesinlikle olanaksızdır.

Bu yüzden aşırı şişmanlığa yol açan kilo alma, uygun olmayan bir beslenmeyle, metabolizmanın önemli bir organına aşırı yüklenmesinin sonucudur ve insan organizmasının genetiği buna uygun şekilde programlanmamıştır. Bu etkilerin tümünü Fx 15 ile sona erdirebiliriz.

Bu küçük yazı, hem her zaman ince kalmak hem de daha sağlıklı ve uzun yaşamak için; okuyucularına, yalnızca özel yiyecekler arasında seçimler yaparak daha iyi beslenmenin yeterli olduğunu göstermek için yazıldı.