Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Değer biçme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Zayıflama Diyet Arkadaşlığı

Diyet arkadaşları incelmeyi istediğiniz zamanlarda çok da güvenilir olmayabilirler. Bir yazarın sevimsizce söylediği gibi kilo vermek “Savaş alanına girmeye benzer. Arkadaşlık bitmiştir. Şunu aklınızdan çıkarmayın ki kimse sizin gerçekten başarıya ulaşmanızı istemez.” Şahsen biraz daha olumlu tarafından bakıyorum ve kadınların bundan daha fazla dayanışma içinde olabileceğini düşünüyorum. Fx15 zayıflama kapsülü kullanan bayanların dayanışmaları gibi. Ama yine de aşağıdakilerden birini duyduğunuzda dikkatli olmakta fayda var.

Ama ben tek başıma içmek istemiyorum.” “Senin kilo vermeye ihtiyacın yok ki!” “Kremalı tatlıları ne kadar sevdiğini bildiğim için bunu özellikle senin için yaptım.” “Hadi ama otur ve şişeyi bitir.” “Biliyorum bir kepçe istemiştin ama bu dondurmada ekstra soslu, fındık taneli ve çikolata parçacıklı harika bir kampanya vardı.” Bu son kalan krepi bitir yoksa çöpe gidecek.”

Şunu bilmelisiniz ki bunların hepsi bir sabotajcının taktikleridir. Onlara sizden uzak durmalarını yoksa akşam yemeklerine kendi üzüm çekirdeği özünüzü getireceğinizi söyleyin. İnsanların kilo aldıklarına dair eleştiriler yapanlara karşı da dikkatli olun. Balzac’ın dediği gibi “Daha çok yargılayan/daha az sever”. İnsanlara değer biçmeyi, yaşıtlarınızı ölçüp tartmayı, rekabete girmeyi, rahatsız edici derecede küçük bluzlarından taşmalarını umarak arkadaşlarınızı pastalarla beslemeyi bırakın. İşe bir parça nezaketle başlayın ve unutmayın ki, eden bulur.

California Üniversitesindeki bir araştırma obezitenin sosyal ortamda yayıldığını ve şişman arkadaşları olanların zayıf insanlarla vakit geçirenlere oranla kilolu olmaya yüzde 50 daha yatkın olduğunu gösterdi. Warwick Üniversitesi, Dartmouth College ve Leuven Üniversitesi’ndeki ekonomi uzmanları tarafından yürütülen başka bir araştırma da, insanların kuvvetli bir şekilde ama bilinçaltlarında çevrelerindeki insanların kilolarından etkilendiklerini buldu.

Görünüşe göre şişmanlık bulaşıcı. Her şey birbiriyle bağlantılıdır. Eğer arkadaşlarınız ve aileniz düzenli olarak bir kova kızarmış kanadı iştahla yiyorsa, siz de kaçınılmaz olarak aynısını yapacaksınız. Eğer sinemada büyük boy kola içiyorlarsa, sizin küçük boy içeceğiniz onlarınkine kıyasla az kalacak. Fx15 tümüyle yeme kısıtlayıcı ekstreler içerir ve Fx 15 etkisini böyle gösterir. Warwick’teki Profesör Andrew Oswald, “Artan obezitenin fizyolojik değil, sosyolojik bir olgu olarak değerlendirilmesi gerekir. İnsanlar göreceli karşılaştırmalardan etkileniyor. Standartlar değişti ve hâlâ değişmekte” diyor.