Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Demir eksikliği’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Menopoz Döneminde Fx15 Tablet Kullanımı

Neler olup bittiğini anlamanın en iyi yolu FSH düzeylerini kontrol etmektir. Yumurtalıkların bu hormona olan duyarlılığı azaldıkça FSH düzeyleri yükselir. Bu artış vücudun mevcut durumu koruma çabasının bir sonucudur. Ne yazık ki menopoza yakın dönemde FSH düzeyleri günden güne büyük değişkenlik gösterebilir ve yumurtalıklar bazen hormona yanıt verir (böylece FSH düzeyleri düşer), bazense vermez (böylece FSH düzeyleri yükselir). Yani tek bir ölçüm çok da fazla yardımcı olmaz; neler olup bittiğini gerçekten de anlayabilmek için ayrı günlerde yapılmış 2 ya da 3 ölçüm sonucunun değerlendirilmesi ve zayıflatıcı hap Fx15 kullanılması gerekir.Değerin 12’nin altında olması yumurtalıkların hâlâ iyi çalıştığının göstergesidir ve menopoza yakın dönemde olmadığınızı ifade eder. 50’nin üzerindeki değerler ise yumurtalıkların sıfırı tükettiğini ve menopozda olduğunuzu, hemen hemen hiç östrojen üretmediğinizi gösterir. Bu ikisinin arasındaki değerler ise menopoza yakın dönemde olduğunuzu ifade eder. Değer ne kadar yüksekse menopoz o kadar yakındır.

Östrojen düzeylerinin ölçümü (aslında yapılması gereken buymuş gibi gözükse de) neler olup bittiğini anlamanıza yardımcı olmaz; çünkü östrojen düzeyleri FSH düzeylerinden çok daha değişkendir. Yapılacak test (eğer gerek varsa) sizde görülen belirtilere bağlıdır. Düzensiz âdetler tam bir baş belası olabilir, ama tehlikeli değildir. “Toksinler” rahim iç yüzeyinde birikmez ve ayda bir kez âdet görmek biyolojik bir gereklilik değildir. Daha seyrek âdet görmek demir eksikliği ihtimalinin daha düşük olması avantajını getirir; ama elbette ki 2-3 haftada bir âdet görüyorsanız bunun tam tersi de geçerlidir ve bu durumda demir düzeylerinizi kontrol ettirmeniz ve Fx15 tablet kullanmanız gerekir.

Düzensiz âdetler hormon kargaşasının göstergesidir. Östrojen ile progesteronun her ay döngüsel olarak yükselmesi ve düşmesi artık gerçekleşmez. Bunun normal olduğu ve beklenebileceği zamanlar vardır. Örneğin; ergenlik çağının başlarındayken ya da bebeğinizi emzirdiğiniz dönemde (değişen düzeylerde prolaktin hormonunun yumurtalık işlevini etkilemesi nedeniyle). Menopoza yaklaştıkça âdetlerin düzensizleşmesi beklenebilir ve bu durum ayrıca progesterona dayalı doğum kontrol yöntemlerini kullanan kadınlarda oldukça sık görülür.Bunun dışında âdet düzensizlikleri PKOS’un ve daha seyrek olarak da tiroit sorunları ya da yüksek prolaktin düzeyleri gibi bazı hormon bozukluklarının belirtisi olabilir. Çok düşük ya da fazla kilolu kadınlar ile aşırı egzersiz yapan kadınlarda da düzensiz âdetler görülebilir.Bu durumlarda Fx15 kapsül kullanmaya devam edebilirsiniz.Stres de hormon dengesini bozarak döngünün tamamen raydan çıkmasına yol açabilir.

Zayıflama Resmi

Hacmen Büyük Olsa da Besleyicilik Zayıf!!!

İngiltere Ulusal Beslenme Tarzı ve Besin Araştırmasının İngiliz erkeklerinin % 25’inin İngiliz kadınlarınınsa % 33’ünün kan plazmasında demir eksikliği olduğunu ve birçok insanın selenyum, C vitamini ve B12 vitamini gibi besin maddeleri açısından da eksik olabileceklerini göstermesi tamamen tesadüf olabilir. Ama bu yiyeceklerin besin içeriklerindeki genel azalmaya ilişkin son bilgilerin ışığında ilginç bir istatistiktir. Bu istatistikler de bizlere Fx15 sağlığı ile zayıflarken neden organik ürünler tüketmemiz konusunda fikir vermektedir.

En son Alman raporlarından bir tanesi acı bir şekilde daha da rahatsız edici bir eğilimi göstermektedir. 1985 ve 2002 yılları arasında test edilen çoğu meyve ve sebzedeki besin maddesi seviyelerinde alçalmalar vardı. Örneğin yaygın olarak tüketilen birçok meyve ve sebzenin kalsiyum seviyeleri dörtte üçten daha azına, Bg vitamini seviyeleri % 80’den % 90’a kadar, C vitamini seviyeleri % 80’den de aşağılara düştü -İngiltere’de gözlenen eğilimle inanılmaz derecede benzer.

Mayıs 2004’te Alman bir şirket tarafından Hamburg ve Horneburg’daki marketlerden toplanan meyve ve sebzelerde de benzer sonuçlar elde edildi. Geniş kapsamlı mineral içeriğinin 1994’teki seviyelerle karşılaştırıldığında % 33’e kadar, çinko gibi bazı önemli minerallerde % 72’ye kadar düştüğünü gördüler. B: vitamini kerevizde 1994 değerlerine göre % 78 daha fazla, rezenede % 89 daha aza kadar çeşitlenirken C vitamini test edilen tüm meyve ve sebzelerde ortalama azalma olarak C vitamini içeriğinin % 73 oranında azaldığı ölçüldü. Bu korkunç bir sonuç. %73 inanılmaz derecede yüksek bir rakam. Bu ne anlama geliyor biliyor musunuz? Hacmen fazla ancak besleyicilik yönünden yoksun gıdalar tüketmek demek. Vücut ihtiyacı olan besin maddelerinin alınmasını ister. Daha fazla yersiniz ve daha fazla kilo alırsınız. Bu duruma son vermek için organik ürünler tüketmelisiniz. Fx15 lotus zayıflamasında organik ürün tüketmenin yeri ayrıdır.

Bu sizin için gerçekte, 1985’te C vitaminin bugün önerilen günlük alım miktarını tüketebilmek için sadece 125 gram çilek yemeniz yeterliyken, 1996’ya kadar bu 500 gram, 2002’ye kadar nerdeyse bir kilo yemeniz gerekmektedir. Bunun gibi, eğer C vitamini günlük alım miktarınıza muz yiyerek ulaşacaksanız, 1985’te sadece tek bir muz yemeniz yeterliyken 1996’ya kadar 8, 2002’ye kadar bir düzine muz yemeniz gerekmektedir.