Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Diyet günlüğü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

4 Gün Diyeti İçin Günlük Tutmak

Diyet günlüğü diye bir şey duymuş, hatta geçmişte bir tane tutmuş bile olabilirsiniz. Geçmişteki deneyiminiz ne olursa olsun, temiz bir sayfa açmanız ve yeni bir diyet günlüğü tutmaya başlamanız gerekiyor.

Günlük tutmak, bu yolculukta kullanabileceğiniz en etkili araçlardan biridir.

Bedeli uygundur; bir defter ve bir kalem. Dürüst bir günlük tutmak, nerede olduğunuzu anlamanın bir diğer aracıdır. Fx 15 ile faydalıdır. Sadece yediklerinizi ve uyguladığınız fiziksel aktivite türlerini değil, gün içindeki ruh halinizi de yazmanız önemlidir. Günlük tutmak, 4 GÜN DİYETİ programı süresince geliştirmeniz gereken güçlü yönlerinizi ve güçlendirmeniz gereken zaaflarınızı belirlemenizi sağlar.

Diyete başlamadan önce, on gün boyunca, aktiviteyle ilgili mümkün olduğunca fazla detayı kaydederek günlük tutmalısınız: On gün sonunda, yazdıklarınızı inceleyin ve güçlü yönlerinizle zaaflarınızı belirleyin. Bazı insanlar günlük tutmaktan keyif alır ve eğer devam etmek isterseniz, hiçbir sorun olmaz. Ama nerede olduğunuzu görmek ve bilgi toplamak amacımız için, on gün yeterlidir. Yazdıklarınız konusunda mümkün olduğunca açık olduğunuzdan emin olun. Örneğin, atıştırmak için havuç yediğinizi yazmak yerine, iki adet havuç yediğinizi not edin. Sabah egzersiz yaptığınızı yazmak yerine, makul bir yoğunlukta 30 dakika boyunca kardiyovasküler egzersiz yaptığınızı yazın.