Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Diyet kapsülü’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyet Hapı ve Fx15 Zayıflama Kapsülü

Fx15 ile zayıflama bana başvuran her 10 hastanın aşağı yukarı 3-4’ünde ciddi, kesinleşmiş kabızlık problemine rastlıyorum. Batı tıbbında da bu gün, bu konu üzerine çok fazla düşülüyor, çok belirgin bir rahatsız lık olarak kabul ediliyor. Ayurveda’da buna çok önem verilir. Ka bızlık sezildiği ve tedavi edildiği zaman; bazı spastik bronşit veya solunum yolları problemlerinde de düzelme görülür. Çünkü aşağıya doğru çalışması gereken deşarj kanalları, normal işlemeyince, tıkanınca veya spazm olunca yukarı doğru, enerji sıkıştırır. Bu kez yukarıda birtakım solunum problemlerine, sırt, boyun ağrılarına, baş ağrılarına, hatta meme kistlerine kadar gidebilen, dengesizliklere zemin hazırlar.

Fx15 kapsül aşağıya doğru normal yolunda gitmeyen enerji, bu tarz sıkıştırmalarla başka noktalarda patlak vermektedir. Bedenin karın bölgesindeki organların hepsini, Vata’nm dördüncü alt dosha’sı, yani Apana Dosha çalıştırır. Apana bozuk olduğu zaman, bağırsaklarda kabızlık veya gaz, bayansa âdet kanamalarında düzensizlik, ağrı veya bozukluk, sık sık sistit olma, idrar yolları problemleri, sırt ve bel ağrısı, karın bölgesinde ara ara ağrılar; erkekse, erken boşalma gibi apana’&an kaynaklanan problemler oluşur.

Fx15 kullananlar oysa Batı tıbbında bu problemler ayrı ayrı ele alınır. Örneğin idrar yolları problemine sadece idrar yollan problemi olarak bakılır. Sadece idrar yolunu tedavi edersiniz, daha sonra rahim problemi olabilir. Onu ele alırsınız; kabızlık devam eder veya bel ve sırt ağrıları başlar. Aslında apana bozuktur. Siz bunu dengeye getiremezseniz kişinin şikâyetleri bitmez.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Doğal Yaşamın Sırları

Fx15 tablet bitkilerin sadece ne oldukları, hangi bitki oldukları değil, aynı zamanda uygun bir ortamda veya coğrafyada yetişip yetişmedikleri; hangi saatte ve ne şekilde koparıldıkları, hangi mevsimde toplandıkları da son derece önemlidir. Eğer bir bitki uygun şekilde toplanmaz ve uygun zamanda hazırlanmaz ve özellikle saflığı, doğallığı korunmazsa, tıbbî niteliği azalır. Örneğin Ayurveda’da kullanılan bitkiler yılın belirli zamanında, belirli şekilde, sabah erken saatte veya güneş yeni doğduğunda veya çiğ düştüğü zaman, özenle toplanırlar. Bu durum bitkinin, kuvantum düzeyinde, en yüksek ve olumlu titreşimlerle dolu olduğu anıdır.

Fx15 ile diyet bitkilerin önümüze gelene kadar geçirdiği aşamaların önemine değindim. Ancak kullanılış biçimi, neyi, ne zaman, kimin, ne şekilde tükettiği de çok önemlidir. Örneğin adaçayı yararlı bir bitkidir; ama genelde uyarıcı olduğu için, akşam içildiğinde uykusuzluk yapabilir. Adaçayınm içinde doğal östrojen vardır. Östrojeni fazla olan bir kadın veya erkek için, aşırı derecede adaçayı içmek zararlı olabilir. Melissa biraz tansiyon düşürür, gevşetir ve rahat.

Fx15 etkileri bu ülkelerde alkol problemi olan erkeklerin sayısı çok daha yüksektir ve ağır içici olma eğilimindedirler. Birçok ülkede ağır içicilerin partnerleri de, beraber içtikleri için tehlike altındadır. Alkol, kızamık ya da sıtma kadar yeti kaybı ve ölüme yol açmaktadır. Alkol, tütün ya da yasal olmayan maddelerden daha fazla yeti kaybı, ölüm ve yaşam yılı kaybına neden olmaktadır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Sağlıklı Diyet Önerileri

Fx15 etkileri Vayu ve pitta’da olduğu gibi kaphanın da kendine özgü bir yapısı olmakla birlikte bulunduğu bölgeye ve yapısına göre beş alt gruba ayrılır. Kleydan Kapha midede bulunur ve çiğnenmiş besinlerin parçalanabilmesi için fazladan nem sağlar. Onun sayesinde mide çalkalanarak sindirim sistemi hızlandırılmış olur. Kalpte bulunan Avlumbun Kapha, kandaki besin değeri yüksek maddeleri alarak kalbe enerji sağlar. Başta ve kemiklerin eklemlerinde de bir miktar bulunur. Bu sıvı lenf sistemine karışarak hastalıklarla savaşan kandaki akyuvarları üreten kemik iliğinin oluşumuna da yardımcı olur.

Fx15 zayıflama hapı Russun Kapha boğazda yaşar. Avlumbun tarafından ayrılmış bulunan güçlü gıdaları alıp, bunların yerine kan dolaşımına daha da güçlü kimyasalları vererek tüm sisteme yayılmasını sağlar. Başta bulunan Snehan Kaphanın görevi buradaki hassas dokuların nem ve ıslaklığını korumaktır. Burundan alman hava buradaki dokuların kuruyup nemsiz kalması tehlikesini doğurur. Snehan, glükozu, diğer kimyasallarla birlikte yüksek proteinli bir karışımla beyinde sirküle eder. Bu mukus baş bölgesindeki bütün kanalları temiz ve açık tutmak için sürekli akar. Snehan ayrıca duyu organlarının çalışması için çok önemli olan pozitif ve negatif iyonların da taşıyıcısıdır. Bu mukus organizmaya bir tatmin hissi verir ve cildi yumuşatır.

Fx15 kullananlar Schlesma Kapha eklem bağlarım kuvvetlendirir ve eklemlerin nemli olmasını sağlar. Nasıl ki sattva, rajas ve tamas yaradılış oyununun sorumluları ise vayu, pitta ve kapha da rüzgar, safra ve mukus bedenin işleyişinin sorumlularıdır.

Zayıflama Resmi

Fx15 ve Kullanıcıların Yorumları

Fx15 diyeti bu rakamlardan yola çıkarsak ülkemizin nüfusunun ABD’nin 1/3 ü oranında olduğu ve bağımlı oranın da onlara nazaran 1/3 olduğunu düşünsek ve diğer unsurları da göz önüne alsak, sonuçta ülkemizdeki maliyetin ABD’nin yüzde 5-10 arasında olduğunu düşünsek bile yine de rakamlar çok büyük boyutlarda olacaktır. Ayrıca ülkemizde işyerlerinde belki de en çok gözden kaçan ve en az tedavi edilen sağlık sorununun bağımlılık olduğunu rahatça görebiliriz.

Fx15 zayıflama hapı aşırı uyanıklılık hali, yetersiz uyku, korku, endişe, heyecan, kuruntu, sinirlilik halleri, zihinsel aşırı yorgunluk, aşırı çalışma, aşırı egzersiz, çok konuşma, fazla mücadele, doğal ihtiyaçların baskılanması, ağır rejimler, yetersiz gıda alımı, kuru, sert, hafif ve kekremsi gıdaların fazla tüketilmesi, hastalıklara bağlı aşırı kilo kaybı. Vata’nın ön planda olduğu dönemler, örneğin, sabaha karşı erken saatler, geç öğleden sonraki saatler, yaşlılık dönemi, kuru, soğuk, rüzgârlı hava ve sürekli değişen iklim, günlük ve mevsimsel rutinlerin dışına çıkma, herhangi bir yerden düşme, kemik kırıkları, kaslarda zedelenmeler.

Fx15 kapsül vata aynı zamanda insan vücudunda hareket eden ve hareketten sorumlu kas ve iskelet sistemini, eklem yerlerini, sinir sistemini yönetir. Nefes alıp vermede düzensizlik, kollarımızı, kaslarımızı düzensiz hareket ettirme, idrarın, mesanenin, bağırsakların, meninin boşalımmdaki düzensizlikler, yumurtlama bozuklukları, kas seğirmeleri, titremeler, çarpıntı, karın krampı, bağırsaklarda yiyeceğin düzensiz hareket etmesi, kasılmalar, uykuda huzursuzluk, rüyada korku, koşma, sıçrama, dağlar, ağaçlar, fırtına, deprem, yılan gibi endişeli ve korkulu kâbuslar görmek Vata’mn arttığını gösterir.