Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Diyet listeleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilo Takip Sürecinde Fx15 Faydaları

Fx15 kapsül ile yapılan diyet sıkı bir diyet değildir. Bunun dışında, sandviçler de vazgeçilmezleri arasındaydı. Öğle yemekleri için sandviç alternatifleri oluşturduk. Akşamları ise sıcak ev yemeklerini tercih ediyordu. Kısaca, Ayfer Ercan’ın yemek kültüründe dışarıda yemek, seyahat ve evde arkadaşlarını yemekte ağırlamak da dahil, bütün olasılıklar mevcuttu. Paylaşım, çeşitlilik ve yeme içme olasılıkları açısından gayet zengindi. Bu zenginlik içinde Ayfer Ercan gerçekten de kendi kendinin diyetisyeni olma yolunda ilerledi. Kendi tercihlerinizi yaparken fx15 desteği almayı unutmayın.

En önemlilerinden biri de, zayıflayamayacağına inanan Ayfer Ercan beslenme bilinci edindiğinde gayet kolay zayıflayabileceğine, hem de doya doya zayıflayabileceğine bizzat yaşayarak ikna oldu. Sizde doya doya zayıflamak istiyorsanız fx15 bitkisel form hapı kullanmalısınız. Kilo verme sürecinde ve kilo kontrolünde fx15 etkisi her zaman ön planda olmuştur. Metabolik hızı 1400 kaloriydi.

Kilo takip sürecinde fx15 faydalarıBeslenmesinde metabolik hızının altına zaten düşmeyecektik. Dolayısıyla, yazdığımız diyet listeleri 1600-1500 kalorilikti. Ve artık zayıflayamayacağına inanıp pes etmiş olan Ayfer Ercan, 1600-1500 kalorilik beslenme programlarıyla sadece üç buçuk ayda, sağlığını tek bir öğünde dahi riske atmadan, tam 10,8 kilo verdi! Sporla ve açlıkla bir türlü başaramadığı zayıflamayı kısacık bir sürede doya doya başardı. Bu süreç içerisinde fx15 kapsül kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Şu anda günlük 1800 kaloride besleniyor ve kilo almıyor. Bu çok güzel bir başarı. Hatta metabolik hızının üzerine 400 kalori koyarak çıktığımız 1800 kaloride bir yandan kilosunu korurken, bir yandan da minik minik kilo kaybediyor. Bu da, günde 1900 kaloriye kadar çıkabileceği anlamına geliyor. Kilo takip sürecinde yavaş yavaş 57 kiloya kadar düşecek. Çünkü Ayfer Ercan artık kendi kendinin diyetisyeni…

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Beslenme Süreci

Kısıtlamak beslenme sürecinde denetim kayıpları ve bunların önlenmesine yönelik stratejileri ele alırken bazı amaçlarım var:

İnsanların önüne “al, yap” diye atılan diyet listelerinin fx15 hapı ile desteklenmemesi durumunda ya da diğer dayatmacı reçetelerin uygulanmaya konulduklarında ortaya çıkan bin bir zorluğa dikkat çekmek, aynı zamanda da bu zorlukların kaynaklarını ortaya çıkarmak.

Fark ettiğiniz gibi, ister “bir kibrit kutusu peynir” gibi artık diyetçileri bile güldüren ibarelerle başlayan reçeteler olsun, ister “ciddi ve bilimsel’ görünümlü olanları… Önermek kolay, hayata geçirmekse imkansızdır.

Elinize geçen, size sunulan diyet reçetesi (dayatmacı reçete) büyük bir dikkatle hazırlanmış olabilir. Enerji kısıtlamasının uygulandığı süre içindeki vitamin, mineral, ya da diğer yapıtaşlarının eksikliklerinden kaynaklanabilecek sağlık risklerini en aza indirgemiş olabilir.

Size neden kilo vermeniz, ya da mevcut ağırlığınızın yukarı çıkmasını engellemeniz gerektiği akılcı, mantıklı bir dille açıklanmış ve böylece yüksek motivasyonla beslenmenizi denetime kalkışmanız sağlanmış olabilir. Uygulayacağınız reçete kilo kayıplarının gerçekten -mümkün olduğunca- yağlardan olmasını temin edecek şekilde düzenlenmiş olabilir.

Hatta bu reçetenin uygulanması sırasında işinin ehli ve dürüst, iyi niyetli, güvenilir bir psikolog veya psikiyatristin yoğun desteği de sağlanmış olabilir. Üstelik diyetçiniz uygulama sırasında ortaya çıkabilecek her türlü sorunu gidermek, yanlışlıkların daha yapılmadan önlenmesini güvenceye almak için her anını yanınızda geçirebilir.

Sonuç değişmeyecektir. Kendi yönlendirmelerinin dikkate alınmadığını, daha ilk andan itibaren algılayan organizma, tepki gösterecek, enerji yollarını açık tutmak için farklı yöntemleri devreye sokacak, bu da acıkma, doyma, tokluk sinyallerini yok sayarak yapılan denetim girişimlerini Fx15 zayıflama kapsülü kullanımı olmadıkça yetersiz kılacaktır.