Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Diyet Tarifleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyet Tarifleri

Her şeyden önce zeytin ve kanola yağları temel yağlar oluyor ve Fx15 ile tavsiye ediliyor. Tereyağı ve ceviz yağı ara sıra kullanılıyor. Ketentohumu, ketentohumu yemeği, ceviz ve Brezilya fındığı (LNA’ dan zengin olanlar) birçok fırında pişirilmiş yemeğe ekleniyor. Bütün bu tarifler doymuş yağlardan, w-6 yağlarından oldukça az, kısmen de olsa hidrojenlendirilmiş yağ hiç yok. Proteinin ana kaynağı yağsız etler, tavuk, balık, peynir ve kuru baklagiller. Omega 6’nm omega 3’e oranı 4’e l’in altında tutuldu ve w~3 yağ asitleri geleneksel Girit diyeti ve Lyon Kalp Diyeti çalışmasında olduğu gibi bütün yemeklerde mevcut.

Birçok tarifin kalorisi Fx15 ile ağırlık kaybettiren omega diyetine benzer şekilde oldukça düşük. Kaloriyi dikkate almıyorsanız büyük porsiyonlar yiyiniz veya yağ, ceviz gibi yiyecekler ekleyerek kaloriyi arttırınız. Bazı tariflerde ya tam yumurta, yumurta akı ya da her ikisinin beraber kullanımı var, bunlar arasındaki seçim size bırakılıyor. Kolesterolünüz yüksekse (veya ailevi yüksek kolesterol hikayeniz varsa) w-3 yağ asitlerinden zengin yumurta, sadece yumurta akını veya akıyla sarısını beraber kullanınız.

Her tarifin besin değeri veriliyor. Kullanılan geleneksel kategoride (toplam yağ, doymuş yağ, kalori, karbonhidrat, protein ve sodyum) yağ asitleri hakkında bilgi-özellikle w-6 linoleik asit (LA) ve w-3 eikosapentaenoik asit (EPA), deko-saheksaenoik asit (DHA) ve alfa-linolenik asit (LNA) bulacaksınız. Besinlerin verildiği son kolon w-6′ nın w-3′ e oranını gösteriyor.

Tarifleri çok basit yapmaya gayret gösterdik. Hazırlama zamanı çoğunlukla on beş dakika veya daha az zaman alıyor. Fx15 ile zayıflamanıza destek olacak şekilde tasarlanıyor. Yaşamınızı daha kolaylaştırmak için tarife göre hazırlanmış alışveriş listesini bundan sonraki bölümde bulacaksınız. Kitabı dükkâna götürün ve mönü planınızı alışverişte yapın.

Çok seyrek pişiriyorsanız, cesaretlenin. Sonraki bölüm ayakta yemek yerlerinden, lokantalardan sağlıklı yemeğin nasıl ısmarlanıp ve nasıl “omega-dostu” yiyeceklerin manavdan eve getireceğini size öneriyor.