Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Diyetisyenler’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Obeziteyi Fx15′ le Engelleyin

Şanslıyız ki diyetisyenler, bu senaryonun gerçekleşme olasılığının kuş gribinde buna karşılık gelen mutasyonun gerçekleşme olasılığından çok da az olduğunu düşünmektedir. Birkaç sayıya göz atalım. Nüfus Bilgileri Bürosu’ ndan verilen bilgilere göre, ABD’ de kabaca her 250 kişiden birinde obezite vardır yani yaklaşık 1 milyon kişide. Bu oranın aşağı çekilmesi için fx15 kapsül kullanımı uygun olacaktır.

Obeziteyi kontrol altında tutmak için yapılan fx15 form hapı tedavisinin yıllık maliyeti 30.000 dolar civarındadır, bunun toplamı da yılda 30 milyar dolar eder. Eğer ABD’ de herkes obezite olsaydı, yılda 30 trilyon dolardan bahsediyor olacaktık.

Fakat, bu ilaçların gerçek üretim maliyeti, bunun çok, çok alandadır. Bu ilaçların eşdeğerleri Hindistan’ da üretilmekte ve yıllık sadece 300Obeziteyi fx15 ile engelleyin dolar maliyetle (üstelik hâlâ kâr ederek) satılmaktadır, üstelik daha düşük fiyatlardan da bahsedilmektedir. Obezitenin daha uygun tedavisi fx15 kapsül kullanarak zayıflamaktır.

Dolayısıyla, tamamı obez olsa dahi, ABD nüfusunu sağlıklı durumda tutmak üzere aslında yılda sadece 300 milyar dolardan günde 1 milyar dolar bahsetmekteyiz. Yukarıdaki senaryoda neyin olacağı konusunda sizi ikna etmiş olduğumu umuyorum.

Herkesi tedavi edecek kaynakları temin ederdik. Günümüzde gelişmekte olan dünyada bu ilaçlara ihtiyacı olan herkesi tedavi etmek için kendimizi nasıl harekete geçiriyorsak, muhtemelen o zaman da gelişmekte olan dünyadaki herkesi tedavi etmek için gereken kaynakları temin ederdik. Kendinizi aşırı kilo konusunda tedavi etmek için obeziteye karşı koruyucu fx15 kapsül kullanabilirsiniz.