Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Doğal olmayan’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Egzersizlerin En Önemlisi: Yürüyüş

Yalnızca bir tek egzersiz önermem gerekseydi, bu yürüyüş olurdu. Neden mi? Bütün insan faaliyetleri arasında yürüyüş en doğal olandır.Antropologlara göre insan, büyük bir maymun olmaya, arka uzuvlarının üstünde doğrulup yürümeye karar verdiği zaman son verdi. Bu karar anından sonra, bütün faaliyetleri, hareket edişi, avlanması, kendini koruması sonsuza dek değişti. Elleri, beyniyle etkileşim kurabilmesine olanak sağlayacak şekilde boşa çıktı, daha karmaşık görevleri üstlendi, zekâya, bilince, kültüre ve dile yer açılmış oldu. Bu bize yürümenin, beynimizin orijinal yapısına ve ilk davranış modellerimize nasıl kök saldığını gösterir.Yürüyüşün yanısıra Fx15 tablet kullanmak kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Stresli ve doğal olmayan ortamımızda yürümek, hem bir zaman kaybına hem de bizim için ulaşım biçimleri üretenlerin kazançlarından kaybetmelerine dönüştü; ki mevcut ekonomik iklimde bu kaçınılması ve hor görülmesi gereken bir aktiviteden başka bir şey değildir. Yürüyen merdivenler, asansörler, bisikletler, mobiletler, arabalar ve elektrikli scooter’lar varken, yürümek neden?İnsanlığımızın ayrılmaz bir parçası, köklerimizin doğamızda ve genlerimizde kayıtlı bir bölümü olduğu için, yürüyüşü ve Fx15 form hapını, kilo sorunuyla savaşta en güçlü ve dayanıklı müttefikim olarak seçtim. Yürümek, yaşam biçimlerimizin yapaylığıyla mücadelenin en iyi yöntemlerinden biridir. Bizi insan kalmaya, bedenlerimizi hareket ettirerek kullanmaya zorlar ve endorfin salgılayarak ödüllendirir. Endorfinlerin yarattıkları zevk de bedenimizin tatmin olduğunun ispatıdır. Yürüyüş yaptığımız ve Fx15 tablet kullandığımız  zaman kendimize iyilik etmiş oluruz; zamanla zevk almaya başladıkça kendimizi yürüme ihtiyacı duyarken buluruz.

Yürümek, fiziksel aktivitelerin en basitidir.Her insan yavrusu, embriyo olduğu süreçte, hayvanlar aleminin balıktan, memeliye oradan maymunlara uzanan uzun evriminin hızlandırılmış versiyonunu üretir. Bir insan yavrusu dünyaya geldiği zaman, programlanmaya devam eder, önce ayağa kalkmayı, sonra yürümeyi öğrenir. İlk adımlarını atarken, anne ve babasına “Ben de sizden biriyim,” mesajını verir gibidir. Bu andan itibaren, insanoğlu nefes alır gibi -dünyanın en doğal şeyi buymuş gibi- yürür. Aslında yürümek o kadar doğal ve otomatiktir ki, bir taraftan yürürken, diğer taraftan aklınıza gelebilecek herhangi bir şeyi yapabilirsiniz. Yürüyüşe çıktığınızda düşünebilir, gününüzü planlayabilir, yürüyüş arkadaşınızla konuşabilir ya da bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Yürüyüşe çıktığınızda, hayat durmaz.