Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Dövüş okulu’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Sağlık ve Zayıflama için 2 “F”

Merhaba sevgili Fx15 kullanıcıları bugün sizlere üniversiteden bir arkadaşımın hayatından bir kesiti kendi ağzından anlatmak istiyorum.

Gençlik yıllarımda içmek, okulu kırmak, esasen hayatımı mahvetmek gibi bir çok saçma ve uygun olmadığının farkına varmaya başladığım şeyler yaptım. Bu nedenle dövüş okulu benim için uygundu. Tam olarak bu insanlar gibi olmak istiyordum. Onları etkilemek istiyordum. Peki, bana Rob ne dedi de en sonunda ben aklımı başıma topladım? İşte hikaye. Yaşamlarını değiştirme konusunda kararlı olan herkesin bu anlardan birini yaşadığına inanıyorum ben buna “dibe vurma anı” diyorum. En sonunda sizi değişiklik yapmaya iten kavrama anı ne olursa olsun.

Bir gün dışarıda ders saatimi beklerken, ayakta durmuş bir paket Cheetos tıkınıyordum. Robert beni almaya geldiğinde, pakete bir bakış fırlattı ve beni stüdyodan dışarı attı. “Zamanımı boşa harcıyorsun,” dedi. “Benim koyduğum kurallara uymaya hazır oluncaya kadar da kendi zamanını boşa harcıyorsun, fakat ben kendi zamanıma değer veriyorum. Bu yüzden çık git buradan.” Vücudumdan kanın çekildiğini hissettim. Ne kadar afalladığımı fark etti. “Bu işi ve kendini ciddiye almaya karar verdiğinde, geri gel ben de sana yardım edeyim.” Ve kapıyı yüzüme kapadı.

O zamandan bu yana benim yol gösterici felsefem olan Robert’in mesajı şuydu: Sağlıklı olmak tamamen bir güç meselesidir. Benim fikrimce gücün tanımı, hayalinizi gerçeğe nasıl dönüştüreceğinizi öğrenmektir. Size küçük bir sır vereyim: Egzersiz yapmayı sevmem. Bazen severim, fakat nadiren. Eğer birinde altı boğum karın kası ve çelik gibi kaslar olsa da umurumda olmaz. Beni yanlış anlamayın, eğer sizde varsa çok güzel. Lakin fitnes benim için çok daha fazla anlam ifade ediyor. Bana sağlıklı olmanın önemini hatırlatıyor.

Fitness ve Fx15 hayatımda değerli olan 2 “F” bunlar sayesinde sağlıklı bir şekilde zayıflayabildim ve sağlıklı kalabildim. Şu an sahip olduğum fit vücudu ve sağlığımı bu 2F’ye borçluyum.

Sağlıklı bir zayıflama sağlayabilmek için Fx15 lotus kullanılması ve fitnes, egzersiz gibi aktivitelerin yapılması hayati önem taşımaktadır. Sağlığınızı korumak ve güzelleşmek için bunları sizin de yerine getirmeniz uygun olacaktır. Sağlıklı günler…