Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Dr. Roni’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Diyeti Hakkında

Fx 15‘ in son haftası başarıyla geçti. Çiğnemeyip de acıkmadığıma ve bunu düşünmediğime inanamıyordum. “Aman Tanrım, bir hamburger istiyorum! Sadece bir parça cheesecake.” Bütün bunları yiyen insanlarla beraber yürüyordum ve bunları hiç düşünmüyordum bile.

21. günün sonunda 10 kilo verdim. Otele ilk geldiğimde bütün kıyafetlerim bana dar geliyordu; şimdi beli lastikli olan eşofmanlarım haricindekilerin hepsi üstümden düşüyordu. Aniden muhteşem bir vücudum olmuştu, delikanlı gibi görünüyor ve hissediyordum! Tonlarca enerjim vardı. Hiçbir zaman tembel birisi olmadım; bütün yetişkinlik yaşamım boyunca uzun saatler boyu sürekli çalıştım. Ama çalışma günlerim sona erdiğinde gördüm ki egzersiz yapacak tipte biri değilim, hobi olsun diye kendimi sinemalara atıyordum. Geriye dönüp baktığımda harika bir yaşamım olsa da, tanrıya % 10 müteşekkirdim % 90 onun hakkında olumsuz şeyler düşünüyordum. Ve bu beni tamamen yorgun düşürüyordu.

21 günü tamamladıktan sonra tamamen farklı bir insan gibi görünüyordum aslında öyleydim de. Son günümde benim için bir tören yaptılar ve birçok bakımdan içimde doğan yeni hayatı kutladılar.

Doktor Roni bana Fx15′ in ilk seviyesini tamamladığımı söyledi. Fx15 zayıflama kapsülü bir mucizeydi. Ve kendime dikkat etmeyi sürdürdüğüm sürece daha yüksek seviyelere ulaşacağımı söyledi. Haklıydı; hâlâ sorunlarım vardı ama çok farklı hissediyor ve düşünüyordum. Yeme alışkanlıklarını ve hayata karşı bakışımı daha iyi ve sağlıklı biri olmak üzere atacağım adımlarla geliştirmeye devam edecektim. Martha’s Vineyard Fx15 Diyeti ile fiziksel, ruhsal ve zihinsel değişim geçirmiştim. Hayatımı Dr. Roni’ nin teorisine göre yaşayacaktım; % 75 temiz ve sağlıklı % 25 eğlenceli.