Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Düzenli kilo verme’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Kullan Formda kal

Fx15 sayesinde kilo ver kilo verdikten sonrada kilo almamak için gücünü göstermektedir. Yani fx15 kapsülleri kalıcı kilo vermenize yardımcı olmaktadır. Fazlalıklarınızdan kurtulmanın tek çaresi fx15 kapsül olduğunu unutmayınız.

Fx15 hapını kullanmanın en büyük nedeni sağlıklı ve güvenilir yan etkisi bulunmamasıdır. Yani her zaman düzenli kilo vermenize yardımcı fx15 sayesinde istediğiniz forma ulaşabilirsiniz. Ayrıca minarel ihtiyacınızı da karşılamaktadır. Neyse ki, bu sorun kimse zarar görmeden anlaşılmıştır. Spor salonlarında harcadığınızı eforu fx15 ile tamamlayın ki zaten fx15 ile oturduğunuz yerden efor harcamak mümkündür.

Diğer genetiği değiştirilmiş gıdalar da benzer riskler içerebilir. 1999 yılında, İngiliz tıp dergisi lancet’de yayınlanan bir araştırma, genetiği değiştirilmiş patateslerin farelerin midesine ve bağırsak yollarına zarar verdiği saptanmıştır.

Aynı genetiği değiştirilmiş patatesleri insanlar da yiyor, ancak benzer testler insanlara uygulanmıyor. 1980’lerin sonlarındaki sağlık “skandallarından” birini hatırlıyor musunuz? Triptofan adında (depresyon ve diğer duygusal reaksiyonları tedavi etmede kullanılan) bir amino asit alan pek çok insan korkunç reaksiyonlar gösterdi.

Otuz yedi insan öldü, bin beş yüz kişi engelli oldu ve beş bin kişi ağır bir şekilde hastalandı. Daha sonra anlaşıldığı üzere, Japonya’daki bir üretici, triptofanı genetiği değiştirilmiş bir bakteri kullanarak üretmişti. Bu bakteri triptofanın bilinen niteliklerinin yanında, bir de güçlü bir sinir zehri üretmiştir.

Elbette, biz genetik mühendislikle üretene kadar böyle bir zehir yoktu, dolayısıyla var olan güvenlik testleriyle tespit edilmesi imkansızdı. Bilmediğimiz toksinleri test edemeyiz ve genetiği değiştirilmiş gıdaların en büyük tehlikesi budur. Beklenmedik her şeyi üretme kapasitesine sahiptirler.