Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘E vitaminleri’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilo Verdirici Fx15 Kapsülü

Dharma Singh Khalsa Doğduğu Birleşik Devletler’de eğitim görmüş, ayrıca Fx15 ile zayıflama uygulaması yapan bildiğim ilk doktordur. On üç yıldır hafıza kaybını önlemek ve tedavisi için bütünleşik tıp yaklaşımını uygulayan Tucson, Arizona’daki Alzheimer Önleme Vakfı’nda başkanlık ve yöneticilik yapmaktadır.

Bu mevkideki başarısı, yaşam tarzı ve Alzheimer konularında yaptığı öncü çalışmasıyla Kongre’den önce kanıtlanmıştır. Beyin sağlığı üzerine yazılan favori kitaplarımdan biri olan Brain Longevity kadar başarı sağlayarak uluslararası arenada milyonlarca satan Meditation as Medicine ve Food as Medicine’ın yazarıdır. Çoğu Food and Medicine’dan alınan yemek tarifine cömertçe katkıda bulunmuştur.

Kivi: C ve E vitaminleri açısından çok zengindir, bağışıklık sisteminizin güçlenmesine yardımcı olur ve DNA bütünlüğünüzü korur. Fx15 zayıflama kapsülü fazla kilolarınız için en ideal besindir! Bir günde sadece 118 cc. yemek bile beyni genç tutar, hatta beyinde oluşan birtakım rahatsızlıkları da giderdiği ispatlanmıştır.

Domates: Kanser riskinin azalmasında etkili olan antioksidanlar açısından çok zengindir, ancak en çok pişirildiği zaman tedavi edici etkisi görülür. Brokoli: Kanser karşıtı özelliği olan besinler arasındaki en son keşiftir.

Yabani lahana: Yabani lahana gibi koyu yeşil yaprağı olan sebzeler kalp rahatsızlıkları ve inmeye karşı etkilidir ve görüş gücünü de artırırlar. Ispanak: En iyi doğal folik asit kaynaklarından biridir, kalp rahatsızlıklarını Önlemek açısından da mükemmel bir besindir. Ayrıca harika bir beyin toniğidir.

Zayıflama Resmi

Antioksidanlar ve Fx Etkisi

Britanyalı araştırmacılardan oluşan bir ekip nörodejeneratif hastalıklar ve antioksidan seviyeleri arasındaki bağlantıyı araştırmıştır. Bu zayıflama konusunu da etkileyen bir durum olduğundan Fx15 kullanıcıları için elzemdir. Elde edilen sonuçlar şöyledir;

İşte bu bulguların bir özeti:
Alzheimer hastalarında A, C ve E vitaminlerinin seviyesi önemli derecede düşüktü. Damarsal nedenli bunaması olan hastalarda A ve C vitaminleri ile beta-karoten seviyeleri çok düşüktü. Bu yüzden Fx etkisinin vitaminlerle desteklenmesi gerekecektir. Düşük likopen seviyeleri ile Parkinson hastalığı arasında bir ilişki olmasına karşın Alzheimer veya damarsal nedenli bunamada böyle bir ilişki bulunmamıştı. Bu üç hastalıkta daima düşük olan tek bir antioksidan yoktu. Son bulgu, nörodejeneratif hastalıkları uzaklaştırmak için daha önce de belirtildiği gibi tüm antioksi-danların bir arada alınmasına vurgu yapıyor.

Antioksidanların kan seviyelerinin düzenlenmesi şunları da yapabilir:

  • İltihaplanma ve serbest radikal hasarı tetikçisi olan TNFoc baskılanabilir.
  • Süperoksit dismutaz, glutatyon, katalaz ve enerji taşıyan karnitin antioksidanları romatoid artrit riskini ve şiddetini azaltabilir.
  • E, C ve folik asit vitaminlerinin uzun süreli kullanımı yaşlandıkça normal beyin fonksiyonlarımızın korunmasını sağlar.
  • Beta-karoten, flavonoidler, C ve E vitamini Alzheimeir hastalığının ortaya çıkma riskini azaltabilir.
  • Tamamlayıcılar ile alınan C ve E vitamini yumurtalık kanseri riskini azaltabilir.