Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘EGCG’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Yeşil Çay ve Fx15 “v2”

Çayda bulunan “flavonoidler” adlı bitkisel besinler, bitki dünyasının antioksidan işlevlere sahip ayrılmaz bir parçasıdır. Serbest radikalleri deaktive eder ve zararlı iltihaplanmayı azaltır. İşte bu yüzden bu mucize ürünü Fx15 ile kombine olarak öneriyoruz. Sadece bir fincan çayda, çoğu demlenmenin ilk dakikasında salınan 200 mg flavonoid bulunmaktadır. Kökenleri Çin, Japonya ve Asya’nın diğer bölgelerine dayanır. Çay bitkisinin taze yapraklarının buğulanıp, yuvarlanması ve yüksek ısıda kurutulmasından yapılır. Zayıflama ile ilgili önemli etkileri olduğundan, Perricone Zayıflama Diyeti’nde en kapsamlı anlatılacak çay ailesi üyesi budur.

Çalışmalar, yeşil çayın termojenik ve yağ oksidasyonu özelliklerini göstermiş ve yağ emilimine engel olduğunu, aşırı vücut yağının kontrol edilmesine yardım ettiğini kanıtlamıştır. 2005 yılında, Annals of Nutrition & Metabolism’de yayınlanan daha yeni bir araştırma ilk kez, en çok rastlanan çay polifenolü EGCG’nin, beslenme biçiminden kaynaklanan obeziteyi durduğunu göstermiştir. Fx15 de Lotus çiçeğini ihtiva ettiği için yeşil çay azami şekilde zayıflamaya Fx15 ile koordineli olarak yardımcı olabilmekte ve etkiyi arttırmaktadır. Çalışmaya göre bu durum, EGCG’nin en azından kısmen yağ dokuya doğrudan etki etmesinden kaynaklanmaktadır. Çalışma: “EGCG’li diyetsel tamamlayıcılar, obezite için değerli bir doğal tedavi olarak ele alınmalıdır,” sonucuna varmıştır.
Britanya’daki yeni bir çalışma, çaydaki kimyasalların kanser gelişiminde önemli bir rol oynayan anahtar bir molekülü de kapattığını bulmuştur. Yeşil çay artrit, düşük kan şekeri seviyeleri ve düşük tansiyon gibi çeşitli sağlık sorunlarının iyileştirilmesine yardımcı olur. Satın alırken organik olanları tercih edin.