Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Endokrin sistemi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15 Hormona Yönelik Tedavide!

Günlük sütün bile buzdolabında ne kadar uzun süre dayandığı dikkatinizi çekmiştir. Etler hormonlu, tavuklar hormonlu, domatesler hormonlu, meyveler hormonlu. Sebzeler buzdolabında bir süre sonra çürüyor ama sertliğini kaybetmiyor. Doğal gıda neredeyse kalmadı. Doğal tarımla yetiştirilen ürünler bile, sanayi atıklarının zehirlerini taşıyor. Çünkü bu zehirlerin toprakla, suyla, havayla yayılışını denetleyemezsiniz.Hormonlar kilomuzu, yağ depolama hızımızı, açlığı, belli gıda türlerine aşermeyi ve metabolizmayı etkiliyor.Bu tür zararlı hormonların etkilerini en aza indirmek için Fx15 bitkisel kapsül desteği alabilirsiniz.Endokrin sistemimizi tüm enstrümanların akortlu olduğu, uyum içinde çalan bir orkestraya benzetebiliriz. Ama bu orkestradaki bir aletin bile akordu bozuksa ya da yanlış notadan çalmaya başlarsa müziğin ahengi bozulur, hatta diğer enstrümanlar da notayı takip etmekte zorlanır, değil mi?

Adrenal, tiroit, kortizol, ensülin gibi hormon isimlerine çoğumuz aşinayız. Ama bunların ve Fx15 kapsülün kilomuz ve sağlığımız üzerindeki etkilerini yeterince bilmiyoruz. Değişik kilo verme “tedavileri” ve ilaçları genellikle tek bir hormon üzerine odaklanır. Fx15 kapsül tek bir hormon üzerinde değil gereken bütün hormonlar üzerinde çalışır.Bozulan tek bir hormon dengesinin diğer hormonların dengesini de bozduğu ise bize söylenmez. Endokrin sisteminde Batı tıbbının “parça”ya yönelik tedavilerini uygulayamazsınız. Tek bir hormonu diğerlerinden ayırarak “tedavi” edemezsiniz.Hormonlarımız her şeyden etkileniyor.

Hormon dengemizi bozan şeylerden bazıları:

  • Beslenme tarzı (işlenmiş gıdalar, genetiği değiştirilmiş gıdalar, tarım ilaçları, hormonlu gıdalar vs.)
  • Çevresel faktörler (hava, su kirliliği, sağlıksız ortamlar ve ilişkiler, elektromanyetik kirlilik)
  • Uykusuzluk
  • Duygusal sorunlar
  • Stres

Bu tür etkiler bazı hormonların aşırı çalışmasına yol açıyor, bazılarını ise kış uykusuna yatırıyor. Yani dengesi bozulan tek bir hormon, diğer hormonların da dengesinin bozulmasına yol açıyor. Bu dengesizlik uzun süreli olursa sonuç fazla kilolar olarak bize dönüyor. Bu durumda  aşırı spor yapsanız ve çok az yeseniz bile bir süre için kilo kaybediyor ama sonra kaybettiğiniz kiloları hızla ve fazlasıyla geri alıyorsunuz.

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Zayıflarken Hormonları Düzenlemek

Bazı bezeler aşırı uyarılır ve aşırı üretirler; bazıları tükenir ve tamamen çökerler. Günümüz dünyasında çevre ve yaşam tarzındaki faktörler nedeniyle bu endokrin problemleri her zaman meydana gelir. Fx15 ilacı tam anlamıyla size hormon dengesi sağlayacağını vaat etmez ancak sizin düzgün bir beslenme alışkanlığına sahip olmanız için yardımcı olacaktır.

Günümüzde yediğimiz “besinler” hormonlarımızın dengeli kalmak için ihtiyaç duydukları şeyleri vermez. Çevredeki kimyasallar ve toksinler vücutlarımıza normalden daha az veya daha çok hormon üretmesi için sinyal gönderirler. Bu “endokrin bozucular” endokrin sisteminin normal sağlıklı fonksiyonunu bozarak, vücudu sinyallerine tepki vermeleri için (ve çoğunlukla aşın tepki) kandırarak hormon gibi davranan maddelerdir. Daha sonra en yaygın endokrin bozucu maddeleri ve metabolizmamızı nasıl etkilediklerini ele alacağız. Fakat şimdilik hormonlarınız bozulduğunda yalnızca sağlığınızın ciddi olarak tehlikeye girmediğini, önemli kilo kontrol fonksiyonlarının da hep birlikte yavaşladığını veya durduğunu bilmeniz yeterli.

İşte bu nedenle mümkün olduğunca çok harici endokrin bozucu maddeden kurtulacağız. Hormon dağıtım sisteminiz tekrar çok düzenli çalışacak, beze ve alıcılarınız greve gitmeyecek. Vücudunuzu tekrar kas yapma, yağ yakma, sağlıklı ve mutlu olma işine geri getireceğiz.

Şimdi metabolizmanızdaki belli başlı hormonal oyuncular ve hepsi birden tuhaflaştığında neler olduğu hakkında biraz bilgi edinelim. Hormonlarımızın nasıl çalışması gerektiği konusunda biraz daha bilgi sahibi olursak, onları düzeltebiliriz.

Sanırım neden burada olduğunuzu hepimiz biliyoruz: Kilo vermek istiyorsunuz. Ben de kilo vermenizi istiyorum. Bu yüzden endokrin sisteminin kapsamlı fonksiyonlarıyla ilgili binlerce sayfalık tez vermektense, kilomuz üzerinde en etkili olan hormonlar üzerinde yoğunlaşalım. Çünkü diyet bağımlısı yirmi beş yaşında bir genç olsanız da, göbeğini eritmeye çalışan elli beş yaşında biri olsanız da metabolik hormonlarınız aynı. Hormonlarınız tümüyle farklı seviyelerde olsa da programın ilkeleri herkes için geçerlidir. Bu nedenle hormonal düzeninizi sağlamaya ve korumaya özen göstermelisiniz. Kilo ile ilgili bir çok konuda anahtar kelime hormonlardır. Fx15 Lotus ilacı zayıflatırken hormon üretimini düzenleyecek özelliklere de sahip olduğu için eğer hormon dengeniz bozuksa Fx15 kullanarak ve biraz da beslenme rejiminize dikkat ederek kalıcı zayıflamayı elde etmeniz mümkündür.