Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fazla kalori’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fazla Kalori Kilo Alımına Neden Olur!

Protein ihtiyacı da kalori de olduğu gibi canlı ağırlık ile artmaktadır. Vücuttaki protein birikimi sadece tüketilen protein miktarına bağlı değildir. Gereğinden fazla kalori almak kilo alımına neden olacağı için fx15 kapsül ile önlem almak gerekir. Protein ile diğer besin maddeleri arasındaki oran da önemlidir. Protein ile enerji arasında da belirli bir oranın bulunması gerekir.

Tüketilen enerji arttıkça protein birikimi de artmaktadır. Yetersiz proteinle beslenenlerde büyüme geriler ve iştah azalır. Kilo almak için proteine olan ihtiyaç fazladır. Serum Proteinleri: Albumin ve globulindir. Günlük beslenmemizin % 15′ ini proteinler oluşturmalıdır.

Protein ihtiyacı çocuklarda ve gençlerde daha önemlidir. Gençlerde kilo artışı et olarak gerçekleşir. Fx15 kullanmanıza engel bir durum yoksa Fx15 kullanarak zayıflayabilirsiniz. Protein birikimini yaşta etkilemektedir. Gençlerde günlük protein birikimi yaşlılardaki birikimin iki mislinden fazladır. Gençler biyolojik değeri yüksek proteinlerden yeterince almalıdır. Proteinler hücrelerin yapı taşları olduğundan yıpranan dokuların onarımında kullanılır.

İnsan vücudunda en fazla su ve yağ değişiklik göstermektedir. Kilo aldıkça vücuttaki su miktarı azalmakta bunun yerini yağ almaktadır.  Bu yağları eritmek için Fx15 kapsül size yardımcı olacaktır. Yaş ilerledikçe protein miktarı azalmakta yağ miktarı artmaktadır. Protein üretim gücünü nasıl artırabiliriz?

Şişman veya zayıf olmamalıyız. Dengeli beslenme, aktif bir yaşam, düzenli egzersiz, hormon ve ilaçlar protein üretimini uyarır ve proteine bağlı gençleşme gerçekleşir. Yaşlılarda yavaşlayan protein metabolizması böyle uyarılır. Yeri gelmişken belirtelim yaşlılar zayıflamak için fx15 kullanamazlar.