Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fazla kalori alımı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Depo Yağları Fx15′ le Eritin

Bebeğin normal olarak 300 mg. demir depo ettiği tahmin edilmektedir. Annenin kendi normal günlük ihtiyacına ek olarak 15-20 mg. demir alması gerekir. Hamilelik başlangıcından itibaren, annenin demir depolan dikkate alınarak bu miktar artırılmalı ve eksiltilmemelidir. Bu oranlar hamilelik dışındaki fx15 kapsül kullanım dönemlerinde değişiklik göstermektedir. Fakat hamileler zayıflamak için fx15 kapsül kullanamazlar.

Kalsiyum: Normal bebeğin 30 gr. kalsiyum depo ettiği hesaplanır. Bunu karşılaması için annenin normal ihtiyacına ek olarak 500 mg. kalsiyum alması önerilmektedir. Hamilelikten dolayı vitaminlere ve diğer minerallere olan ihtiyaçlar da artar. Annenin beslenmesinde bu ihtiyaçların normal karşılanması için besinlerin alınması ayarlanmalıdır.

Emziklilikte süt salgılanması annenin normal ihtiyacı olan enerji, vitamin ve mineral harcamalarını artırır. Normal ihtiyacına ek olarak enerji, vitamin, mineraller almasını gerekli kılar. Bir araştırmada, bebeğini kendi sütüyle normal besleyen kadının normal 800 ml. süt ürettiği, bunun için 555 kalorilik enerji harcandığı hesaplanmıştır. Diğer dönemlerde fazla kalori alımına bağlı olarak artan kilolara fx15 kapsül kullanımı ile önlem alabilirsiniz.

Bu durumda emzikli bir kadın günde 25-80 kalorilik enerji tüketmektedir. Normal harcaması 2100 kalori olmasına karşın bu fazla harcama ek alımla dengelenmezse günde 38 gr. zayıflayacaktır. Bunu önlemek için emzikli kadın süt verdiği sürece günlük 600-800 kalorilik ek enerji almalıdır.