Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fazla kilo almak’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kilo Tedavilerinde Fx15

İlk başvuru sırasında Jane diye hitap edeceğim hasta, otuz beş yaşında Kafkas kökenli bir ev hanımıydı: on beş yıldır evli ve üç çocuk sahibiydi. Daha önce Prozac’ ın bulimiya üzerindeki etkinlik seviyesini araştırmak için kliniğimizde yapılan bir araştırmaya katılmış ve bu çalışma için ilaçlarını düzenleyen psikiyatr tarafından bize yönlendirilmişti. Araştırma psikoterapiyi içermiyordu. Bu hastanın tedavisinde fx15 kapsül kullanımını uygun gördük.

Jane ilacın başlangıçta faydalı geldiğini ve bir süre için tıkınırcasına yeme ve kusmasının azaldığını, fakat bir süre sonra ilacın “işe yaramayı bıraktığını” ve araştırma bittikten sonra kendisinin ilacı bırakmayı tercih ettiğini bildirdi. Bu ilacın yerine fx15 kapsül kullanmaya başladı.

Onu ilk görmeye başladığımda, kendi kendini kusturmasının günde bir ile üç kez arasında olduğunu hesapladı. Bu, kısaca bahsedeceğimKilo tedavilerinde fx15 kendini gözlem kayıtları tarafından tasdiklendi. Kaç kalori aldığı ile ilgili ve daha fazla kilo almak kaygılarıyla takıntılı olduğunu ifade etti. Eğer sizinde kilo alma takıntınız varsa bu duruma karşı fx15 zayıflama hapı kullanabilirsiniz. Laksatif kullanmıyordu. Sıklıkla öğün atlıyordu. Spor yapmıyordu.

Jane, hiçbir zaman fazla kilo almamasına rağmen, hatırlayabildiği kadarıyla her zaman kilosu ile ilgili kaygılı olduğunu belirtti. Bulimik dönemler yaklaşık on dokuz yaşlarındayken başlamıştı. Bu dönemden sonra fx15 kapsül kullanmaya başladı.

Sorunun başlangıcını herhangi bir stres veya belirgin bir ilişki problemiyle ilişkilendiremiyordu, ama tedaviye başladıktan sonra, ergenlik döneminde yeme tarzının daha kısıtlı olmaya başlamasıyla bir bağ kurabildi. Bazen bir tıkınma sonrasında çıkarıyordu; diğer zamanlarda da normal bir öğün veya kendince çok fazla görünen bir atıştırma arkasından çıkarıyordu. Ben onu ilk görmeye başladığımda, bir metre yetmiş dört santim boya sahipti ve 62.5 kilo geliyordu.