Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fazla kilolular’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Fx15′ in Şaşırtıcı Sonuçları

Yaşlılar ilaçların yan etkilerine özellikle yatkındırlar. Çünkü besinsel durumları bozuktur. Besinsel durumu bozuk olan fazla kilolular fx15 kullanarak kilolarından kurtulabilirler. Yaşlılarda hafif bir C vitamini eksikliği bile ilaç melabolizmasıyla ilgili bazı karaciğer enzimlerinin işlevini olumsuz etkileyebilir. Bu ilaçlar fx15 ile beraber kullanılmadan önce detaylı bilgi edinilmeli. B6 vitamini, E vitamini ve selenin de bu metabolizma‘ yla ilgisi olduğu sanılıyor.

Dolayısıyla, bu saydığımız besin maddelerinin eksikliği bulunan bir yaşlı, ilaçları normal bir biçimde metabolize edemeyebilir. Bunun sonucu olarak da normal dozda alınan bir ilaç bile birikim yapabilir ve toksik yan etkilere yol açabilir. Besin maddelerinin etkilerinden kaynaklanan obezitenin tedavisi fx15 zayıflama hapı ile mümkündür.

Fx15 sonuçlarıPsikiyatrik hastalıkların gelişmesinde, özellikle de bazı şizofreni türlerinde, nikotinik asit, triptofan ve temel yağ asitleri metabolizması birbiriyle bağlantılıdır. 1952′ de 30 akut şizofreni hastası üzerinde bir araştırma yapılmış ve bunlara placebo (hastaya ilaç diye verilen etkisiz madde), nikotinamit ve nikotinik asit (her ikisi de B3 vitamini çeşitleridir) verilerek etkileri karşılaştırılmıştır.

Sonuç olarak, standart şizofreni tedavisiyle birlikte B3 vitamini alanların ötekilerden daha çok düzeldikleri görülmüştür. Birçok hastada günde 0.52 gr B3 vitamini almanın şaşırtıcı denebilecek kadar iyi sonuçlar verdiğini biz de gördük. B6 vitamini eksikliği sanıldığından daha da yaygındır ve anksiyete, depresyon ve kişilik değişikliklerine yol açabilir. Çocuk doğurabilecek yaştaki kadınların % 15′ inde B6 vitamini eksikliği vardır. Bu eksiklik fx15 diyetine başlamadan önce giderilmelidir.