Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fiziksel aktivite’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyetinizi Fx15′ e Göre Düzenleyin

Bir diyete başlamadan önce, ideal kilonuza karar vermelisiniz. Bu sizin kilo verme yolculuğunuz sırasında rehberiniz olacaktır. “Hızlı” kilo vermek bir gecede 25 kilo vereceğiniz anlamına gelmez; birkaç kiloyu vermek aylarınızı alabilir ve obez kişilerin ideal kilolarına ulaşmaları da yıllar alabilir. Sağlıklı bir zayıflama sürecinde doğru beslenme ve fx15 etkisi azımsanmayacak kadar önem teşkil etmektedir. Kilo verme hızınız diyetinize ne kadar odaklandığınızla ve fx15 zayıflama hapı’ nın kullanım mitarıyla ilgilidir.

Diyetinizi fx15 e göre düzenleyinKilo vermenize yarayacak bazı basit öneriler:
1. Diyete başlamada önce günlük kaç kalori almanız gerektiğini bilmelisiniz. Eğer hareketsiz biriyseniz kilonuzu 15 ile, biraz hareketliyseniz 17 ile, aktifseniz 20 ile çarpınız. Bu, size günlük ortalama kalori ihtiyacınız hakkında fikir verecektir.
2.Mevye ve sebzelerinizi yemeyi unutmayın! Günde en az beş porsiyon almalızınız, bunu yapmanız sizi daha sağlıklı bir hale getirecektir çünkü meyve sebzeler yararlı lifleri, vitaminleri ve antioksidanları içerirler. Ayrıca midenizi hemen doldurarak fazladan yemenizi ve kalori almanızı engellerler.
3. Yediklerinizin miktarına dikkat edin. Fazla kalorili besinlerden uzak durun ve küçük porsiyonlar tüketin. Yavaş çiğnemek sindirimi kolaylaştırır ve fazla yemenizi büyük oranda engeller.
4. Öğün atlamayın. Kilo vermek istediğinizde kendinizi aç bırakmak çekici gelebilir ama gün boyu sağlıklı, dengeli kalori alımı için az az ama sık sık yemelisiniz. Ayrıca kan şekeri seviyeniz de sık yemezseniz kötü etkilenir. Üç öğününüzün normal boyutlarını beş ya da altı öğüne bile dağıtabilirsiniz. Öğünler arasında fx15 kapsül kullanmak diyetinize yardımcı olacaktır.
5. Taze meyve ve sevzeler idealdir-paketlenmiş ya da işlenmiş besin maddelerinde fazlaca sodyum ve yağ içeriği vardır. Taze ve doğal beslenirseniz kilo vermeniz daha olasıdır.
6. Yemeklerinizi fazla sınırlandırmayın. Gidin ve kendinizi şımartın; en sevdiğiniz yemeği yiyin. Doğum günü partisinde bir dilim pasta yemek normaldir. Sadece abartmadan yemeye ve bunları düşman gibi değil kilo verme deneyiminizin hediyeleri gibi görmeye dikkat edin.
7. Yiyecek etiketleri üzerinde gördüklerinize her zaman inanmayın. “Yağsız” her zaman düşük kalorili anlamına gelmez. Aynı düşünüş biçimi “az şekerli” ya da “düşük karbonhidratlı” besinler için de geçerlidir. Besin etiketine doğru göz atın, orada kalori sayısını bulacaksınız.
8. Meyve sularının ve şekerli içeceklerin miktarını sınırlandırın. Bunların yerine, günde sekiz bardak su için-bu, tüm zehirli ve atık maddeleri vücudunuzdan atacaktır.
9. Mümkünse bir yemek günlüğü tutun. Bu, kalori alımınızın izini sürmenize yardımcı olacak ve ihtiyacınız olan besin çeşitlerini de size günlük olarak hatırlatacaktır.
10. Egzersiz yapmayı unutmayın! Günde 30-60 dakikalık fiziksel aktivite demek sağlığınızın ve kilo vermenizin (kaslarınızın sıkılaşması da cabasıdır) garantisi demektir. Ağırlıkla çalışmak ve fx15 kapsül desteği almak sinir bozucu kalorileri yakmanın en iyi yollarından biridir.

Zayıflama Resmi

Fiziksel Aktivite ve Fx15 Kapsül

İnsan evrimi boyunca, biyolojik atalarımız her gün saatlerce fiziksel aktivitelerle uğraşırlardı. Fiziksel aktive eksikliği olanlar için fx15 kullanımı şarttır. Gittikleri her yere yürüdüler veya koştular ve en temel ihtiyaçlarını karşılamak için fiziksel olarak çok çalışmaları gerekti. Bu evrensel geçmişimizden ötürü, insan bedeni sağlıklı olmak için fiziksel aktiviteye ihtiyaç duyar. Eğer egzersiz konusunda problem yaşıyorsanız fx15 bitkisel kapsül‘ den destek almalısınız.

Hunza ve Vilcabamba gibi sağlıklı toplumlar bu biyolojik ihtiyaçlarını hükmen karşılıyorlardı. Tüm yaşamlarını dağlık bölgelerde, günlük aktiviteleri nedeniyle sürekli egzersiz yaparak geçirdiler. Hatırlayacağınız gibi, yaşlı Hunza erkekleri genelde yüz yaşının üzerinde tarlalarda çalışır ve enerji gerektiren hareketli bir halk dansı yaparlardı. Egzersiz, temel bir besin maddesi gibidir; o olmadan, vücudunuz işlev bozukluğu gösterir. İşlev bozukluğu olanlar için egzersizle beraber fx15 kapsül kullanmalarını tavsiye ediyoruz.

Fiziksel aktivite ve fx15 kapsülAvcıtoplayıcı atalarımızın aksine, çoğumuzun hayatında fiziksel aktivite yok denecek kadar az. Endüstri Devrimi insan var oluşunu radikal bir biçimde değiştirdi. Eskiden elle yapılan işleri bugün makineler ve teknoloji yapıyor. Artık avlanmıyor, çiftçilikle uğraşmıyoruz; işimizi masa başında hallediyor, günlük ihtiyaçlarımızı köşedeki markete giderek gideriyoruz.

Boş zamanlarımızı bile hareketsiz geçiriyoruz: Kitap okuyoruz, video oyunları oynuyoruz, film ve televizyon seyrediyoruz (ortalama bir insan günde üç saat televizyon izliyor). Nadiren yürüyor veya koşuyoruz; otomobiller, trenler, taksiler ve otobüsler kullanıyoruz.

Yetişkin nüfusumuzun yüzde altmışı hareketsizdir ve her dört kişiden biri hiçbir şekilde egzersiz yapmaz. Bu durumdan dolayı fx15 kapsül ihtiyacı artmıştır.  Aktivite eksikliği, bel ağrısı ve omurga problemleri, yorgunluk, artirit, osteoporoz, obezite ve bir sürü kronik hastalık gibi fiziksel sorunlar salgınımıza katkı sağlar. Bu tip hastalıkların başlangıcında egzersiz ve stres önemli bir rol oynamaktadır. Neredeyse herkesin içinde o huzursuz edici “egzersiz yapmam gerek” hissi vardır, ama egzersizin neden bu kadar önemli olduğunu anlayan az insan vardır.

Zayıflama Resmi

Egzersizlerin En Önemlisi: Yürüyüş

Yalnızca bir tek egzersiz önermem gerekseydi, bu yürüyüş olurdu. Neden mi? Bütün insan faaliyetleri arasında yürüyüş en doğal olandır.Antropologlara göre insan, büyük bir maymun olmaya, arka uzuvlarının üstünde doğrulup yürümeye karar verdiği zaman son verdi. Bu karar anından sonra, bütün faaliyetleri, hareket edişi, avlanması, kendini koruması sonsuza dek değişti. Elleri, beyniyle etkileşim kurabilmesine olanak sağlayacak şekilde boşa çıktı, daha karmaşık görevleri üstlendi, zekâya, bilince, kültüre ve dile yer açılmış oldu. Bu bize yürümenin, beynimizin orijinal yapısına ve ilk davranış modellerimize nasıl kök saldığını gösterir.Yürüyüşün yanısıra Fx15 tablet kullanmak kilo vermenizi hızlandıracaktır.

Stresli ve doğal olmayan ortamımızda yürümek, hem bir zaman kaybına hem de bizim için ulaşım biçimleri üretenlerin kazançlarından kaybetmelerine dönüştü; ki mevcut ekonomik iklimde bu kaçınılması ve hor görülmesi gereken bir aktiviteden başka bir şey değildir. Yürüyen merdivenler, asansörler, bisikletler, mobiletler, arabalar ve elektrikli scooter’lar varken, yürümek neden?İnsanlığımızın ayrılmaz bir parçası, köklerimizin doğamızda ve genlerimizde kayıtlı bir bölümü olduğu için, yürüyüşü ve Fx15 form hapını, kilo sorunuyla savaşta en güçlü ve dayanıklı müttefikim olarak seçtim. Yürümek, yaşam biçimlerimizin yapaylığıyla mücadelenin en iyi yöntemlerinden biridir. Bizi insan kalmaya, bedenlerimizi hareket ettirerek kullanmaya zorlar ve endorfin salgılayarak ödüllendirir. Endorfinlerin yarattıkları zevk de bedenimizin tatmin olduğunun ispatıdır. Yürüyüş yaptığımız ve Fx15 tablet kullandığımız  zaman kendimize iyilik etmiş oluruz; zamanla zevk almaya başladıkça kendimizi yürüme ihtiyacı duyarken buluruz.

Yürümek, fiziksel aktivitelerin en basitidir.Her insan yavrusu, embriyo olduğu süreçte, hayvanlar aleminin balıktan, memeliye oradan maymunlara uzanan uzun evriminin hızlandırılmış versiyonunu üretir. Bir insan yavrusu dünyaya geldiği zaman, programlanmaya devam eder, önce ayağa kalkmayı, sonra yürümeyi öğrenir. İlk adımlarını atarken, anne ve babasına “Ben de sizden biriyim,” mesajını verir gibidir. Bu andan itibaren, insanoğlu nefes alır gibi -dünyanın en doğal şeyi buymuş gibi- yürür. Aslında yürümek o kadar doğal ve otomatiktir ki, bir taraftan yürürken, diğer taraftan aklınıza gelebilecek herhangi bir şeyi yapabilirsiniz. Yürüyüşe çıktığınızda düşünebilir, gününüzü planlayabilir, yürüyüş arkadaşınızla konuşabilir ya da bir telefon görüşmesi yapabilirsiniz. Yürüyüşe çıktığınızda, hayat durmaz.

Zayıflama Resmi

Şişmanlık Kaderiniz Mi ?

Kilo probleminizi anne babanızın kilosuna bağlayarak genetik bir kader olarak görmek ne kadar doğru? Anne babamz kilolu diye acaba siz de % 100 kilolu mu olacaksınız?

Gelin bu soruların cevaplarına araştırmalardan çıkan sonuçlarla birlikte bakalım. Çalışmalar obez anne babadan doğan çocukların % 80’inin obez olduğunu, sağlıklı kilodaki anne babaların çocuklarının ise % 14 oranında obez olduğunu gösteriyor. Bu çalışma ile, anne babanızın kilolu olması sizin de kilolu olmanızı tek başına açıklıyor gibi gözükse de aslında durum sadece genetiğe bağlı değil. Obez anne babadan doğan çocukların, sağlıklı kilodaki bireylere evlatlık olarak verilmesi neticesinde çıkan sonuçlar, genlerin kilolu olmamıza % 30 oranında etki ettiğini gösteriyor.

Obez anne babadan doğan çocuklar genetik yapısı itibariyle riskli oldukları kadar, anne ve babaları gibi sağlıksız beslenmeleri nedeniyle de yüksek oranda obez oluyorlar. Fx15 zayıflama hapı, bu genetik olayın dahi önüne geçebilecek güçtedir. Ancak obez anne babadan doğup, beslenmesine dikkat eden, sağlıklı beslenip fiziksel aktivite yapan bir aile ile büyüyen çocuklarda kilolu olma riski % 80’den % 30’a kadar düşüyor.

Genetik yapınız vücudunuzda bulunan yağ hücrelerinizin sayısını, bunların ne kadar ve nerede depolanacağını ve bazal metabolizma hızınızı etkiler. Ancak siz gereğinden fazla yemediğiniz sürece kilolu olma riskiniz olsa da bu riski minimize ederek kilo almazsınız. Bu nedenle anne ve babanızın kilolu olması sizin de mutlaka kilolu olacağınız anlamına gelmez. Şişmanlığınızı genetik kaderiniz olarak görmeyin, kendi kaderinizi kendiniz belirleyin.