Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fizyolojik baskı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Diyetsiz Zayıflama

Düşünün ki yaşadığınız ülkede otoriteler günün birinde zekânın herkeste 90 ile 110 arasında ve hatta mümkünse 98 ile 102 arasında olmasını kararlaşürarak, normun dışında kalanlara politik, psikolojik ve fizyolojik baskı uyguluyor. Normun üst kısmında kalanlar, zekâ seviyelerini düşürmek için ellerinden gelen her şeyi yapıyor.

Bir kısmı okumuyor, bir kısmı düşünmemeye çalışıyor ve hatta bir kısmı da liposuction” tarzı bir cerrahi müdahaleyle beyninin bir kısmını aldırıyor. Bu tarz işlemlere gerek kalmadan zayıflamak için fx15 form hapı kullanabilirsiniz. Normun alt kısmında kalanlarsa mütemadiyen okuyor, matematik alıştırmaları yapıyor ve hatta vitaminlerle, düşünme gücünü artıran ve hafızayı güçlendiren ilaçlarla besleniyor.

Zekâ normuna uymayanlar aşağılanıyor, suçlanıyor, dışlanıyor. Eğer böyle bir sistemde yaşıyorsanız, bu baskıcı bir sistemdir, ilk bakışta bu sistem yalnızca ekstrem gruptakilere zarar veriyor gibi görünse de, aslında norm içinde kalanlar da zarar görüyor.

Bu düşünce biçimi uyku için de geçerlidir. İnsanoğlunun günde ortalama sekiz saat uyuduğu bilinen bir gerçektir. Ama bu, istatistik metotlarla belirlenmiş bir ortalamadır sadece. Kesinlikle her bireyin sekiz saat uyuması gerektiği anlamına gelmez.

Bebekler günün büyük bir kısmını uykuda geçirirlerken, yaşlı insanlar yalnızca 4-5 saat uyur. Yeri gelmişken belirtelim yaşlılar fx15 kapsül kullanamazlar. Çünkü bir bebek bedeninin uyku ihtiyacı ile yaşlı bir bedenin uyku ihtiyacı aynı değildir. Yoğun kas gücü harcayan bir bedenle, harcamayan bir bedenin uyku ihtiyaçlarının farklı olması gibi.  Fx15 kapsül kullanımı sırasında düzenli uyku çok önemlidir. Fx15 kullanımı sırasında önemli olan bir başka husus ise sağlıklı beslenmedir.