Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Folit asit’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Metabolizma Hızınızı Ölçün

Sağlıklı şekilde kilo vermek için öncelikle fx15 hapı yardımcı olacaktır. Forma girmenize yardımcı olan fx15 hapı sayesinde formunuza kavuşacaksınız. Fx15 hapı ile farklı biri olacaksınız. Şişmanlamaktan korkuyorsanız ve daha doğal bir şekilde kilo vermek istiyorsanız yapmanız gereken düzenli zayıflamaktır. İlerde obezite olmamak için fx15 hapını kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Bunların her görülen göğüs kanserindeki artışı azaltabildiğiydi. Aynı şey alkollü içki içenlerde içmeyenlere göre daha sık görülen kolon kanseri için de geçerliydi. Her gün alkollü içici içen ve 600 mcg ya da daha fazla folik asit alanlar daha yüksek bir risk altında değildi. Bu mantıklı çünkü alkol folik asidin emilimini engeller ve dolaşımdaki folik asidi de etkisiz hale getirir.

Hepimizin bildiği karaciğerin yanı sıra başka zengin folik asit kaynaklan cia vardır. Çoğu kahvaltı gevreğinde artık her porsiyonda 100 mcg folat bulunuyor, bir kısmı ise 400 mcg olan günlük ihtiyacın

 tümünü içeriyor. Baklagiller de iyi birer kaynak. Mercimek, nohut ve siyah fasulyenin porsiyonunda 20 ila 50 mcg folat bulunuyor. Ispanak, makarna ve portakal suyu da diğer zengin kaynaklar. Daha önce değinildiği gibi folatla zenginleştirilmiş unlar ortalama bir Amerikalının beslenmesine günde 100 mcg folat eklemektedir. D vitamininin çok çeşitli alanlardaki önemini ancak yeni yeni anlamaya başlıyoruz. Bir zamanlar sadece bedenin kalsiyum ve fosforu emip tutmasına yardımcı olma yeteneği biliniyordu. Çok daha farklı görevleri de olduğu ortaya çıkıyor.

D vitamini tam olarak bir vitamin değildir. Alışılmışın dışında bir salgı bezi tarafından cildiniz tarafından yapılan bir hormondur. Cildinize çarpan güneş ışığı kolesterolün bir kuzenini previtamin D’ye dönüştürür. Bu önce karaciğerde işlemden geçer ve daha sonra böbreklerdeki, kalpteki, bağışıklık sistemindeki, göğüsteki veya prostattaki hücreler tarafından aktive edilir. Çok az gıda doğal olarak D vitamini içerir. Somon balığı, sardalye gibi balıklar yağda çözülen bu vitamini bol miktarda içerir; bu balıkların karaciğeri yüksek miktarda D vitamini içerir.