Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx 15’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Temizlenme Fx15 Arınma Kısmı

Temizlenme süreci için uygun herhangi biriyle değiştirebilirsiniz veya pH Mucizesi veya Diyabette pHMucizesi’ nden ya bu sitedeki temizlenme kısmında listelenmiş tariflerden veya tamamıyla yeşil, alkalik,ve püre yapılmış içeceklerden veya çorbalardan Fx15 kullanırken seçebilirsiniz. Bizim verdiğimiz mönü planları sadece size bir fikir vermek içindir, lütfen en sevdiğiniz tarifleri kullanın! Hangisini seçerseniz seçin, bütün çorbaları veya içecekleri mikserde veya mutfak robotunuzda sıvı haline getirin.

Her zaman tatmin olana kadar yiyin, karnınızı tıka basa doyurmayın. Eğer gün içinde herhangi bir zaman acıkırsanız, biraz çorba, içecek veya yeşillik içeceği içebilirsiniz. Veya yeşil sebze suyu hazırlayabilirsiniz (çoğunlukla yeşil sebzeleri tercih edin ve ziyafet süresince, içerdikleri şeker nedeniyle havuç veya şekerpancarından uzak durun). Öneriler için tarifler bölümüne bir göz atın. Alkalikleştirici etkilerden sonuna kadar yararlanmak için, bir ölçü sebze suyuna on ölçü elektron zengini alkalik su ekleyin ve 5 damla pH ekleyin. pH etkisi Fx etkisi’ ni destekler ve hızlı kilo savma sağlar.

On dört veya yirmi bir gün geçtikten sonra, vücudunuzu, normal sindirim sürecine dönmesi için rahatlatmaksınız. Günün ilk öğünü olarak çorba veya yeşillik içeceklerine bir süre daha devam edin. Lotus yaprağının etkilerini en iyi bu şekilde destekleyebilirsiniz. Çorba ve içeceklerinize hindistancevizi veya avokado ekleyin. Diğer öğünler için önce çorbalara devam edin ama bu sefer püre haline getirmeden hazırlayın. Vücudunuz buna da alıştıktan sonra salatalarla devam edin ve yavaş yavaş, her öğünde tabağınızın az bir kısmını dolduracak şekilde, %20-30 oranında, daha az alkalik ve pişmiş yiyecekler yemeye başlayın.

Bu ikinci aşamaya girdiğinizde, vücudunuzun attığı asit miktarı azalmış olacak, gitmesi gereken miktarın pek çoğu vücudunuzu terk etmiş olacak. Vücudunuza sağladığınız gerçek beslenme gücüyle yeni, sağlıklı dokular oluşmaya başlayacak. Kendinizi yenilenmiş, güçlü ve gençleşmiş hissedeceksiniz, ideal ve kalıcı kilonuza ulaştığınız on iki haftalık fx15 programınızı tamamladıktan bir süre sonra üçüncü aşamaya geçeceksiniz ve bu aşamada fiziksel, duygusal ve ruhsal olarak kendinizi çok sağlıklı hissedeceksiniz.

Likit ziyafetinin en zor kısmı -aslında bütün bu programın en zor kısmı- başlamaya karar vermektir. Yola bir kere çıktığınızda hep olması için uğraştığınız sağlıklı, enerjik, güçlü ve zayıf! vücudunuzu elde edecek ve bir daha asla geri dönmek istemeyeceksiniz.

Zayıflama Resmi

Beden Ağı ve Fx15

Tıbbın branşlara ayrılmasının bedenin nasıl yapılandığıyla bir ilgisi yoktur. Bedenin nasıl çalıştığı hakkında çok az şey bilirken endokronoloji, kardiyoloji, immünoloji ve bu gibi branşlar oluşturmak kolaylıktı. Aslında beden her şeyin başka bütün her şeyle bağlantılı olduğu bir şebeke gibi çalışır.

7 Anahtarı kullanmak size neler olup bittiğini anlamanızda yardım edebilir, ama bu anahtarlar sadece bedenimizin ne kadar karmaşık ve birbiriyle ilişkili bir sistem olduğunu anlatmanın bir yoludur. Zayıflamak için adım atan bir insanın da dikkat etmesi gereken, aslında ilişiği yok gibi gözükse de kilo verme ile çok sağlam bağları olan bu olay Fx 15 ve chitosan kullanımında önemsenmesi gereken bir konudur. Bedenin belirli bölgelerindeki problemlerin yansıması olarak tek tek sistemler ya da belirli semptomlar üzerinde odaklanma eğiliminde olsak da, gerçek bedenin grift bir ağ olduğudur. Her kısım diğer tüm kısımları etkiler. İnflamasyon buna mükemmel bir örnektir.

UltraMetabolizmanın diğer altı anahtarından birinin dengesi bozulduysa, bu enflamasyonunuzun artmasına neden olabilir. Bu, bu kitapta buraya kadar öğrendiğiniz her şeyin ve bundan sonra öğreneceklerinizin inflamasyona katkısı olduğu anlamına gelir. Dengesiz beslenme, stres, egzersiz yapmamak, oksidasyon, dengesi bozulmuş bir tiroid ve toksik, yağlanmış bir karaciğer hep enflamasyon olasılığını artırır.

Doymuş ya da hayvansal yağlar açısından zengin beslenme de genel enflamasyon seviyesini artırır, çok fazla sahte gıda ve genel olarak çok fazla kalori tüketmek de. Fx15 ile zayıflama da glisemik yükü yüksek beslenmenin enflamasyonu güçlü bir şekilde artırdığı görülmüştür. Aslında obezite araştırmalarındaki son ilerlemeler enflamasyonu kilo almaya neden olan esas suçlu olarak tanımlamıştır, özellikle de insülin direncinin neden olduğu kan şekerindeki dengesizlikle ya da prediyabetle ilişkili olduğu için. Bir araştırmada vücutta enflamasyon olmasının diyabet riskini yaklaşık yüzde 1.700 artırdığı görüldü.

Zayıflama Resmi

Gerçekçi Beklentiler

Yüksek güçte bir multi vitamin mineral Fx15 formülünde her bir besinin faydalarını gösteren birçok araştırmaya ek olarak, bunu kullanan kişilerin enerjilerinin yükseldiğini, beyinsel fonksiyonlarının iyiye gittiğini, daha az soğuk algınlığı ve enfeksiyona yakalandıklarını, stresle daha iyi başa çıkabildiklerini, ve kendilerini daha iyi hissettiklerini gösteren çalışmalar da mevcuttur.

Bununla birlikte, bu vitaminleri kullanan çoğu kişi bir değişiklik hissetmez. Ama sizin bir şey hissetmemeniz, vücudunuzun bu besinleri kullanmadığı anlamına gelmez. Örneğin, tamamlayıcı kullanan kişilerin daha az kalp hastalığı, kanser, katarakt ve diğer dejeneratif hastalıklara yakalandığını gösteren kanıtlar vardır.

Güncel bir araştırmada, 14 sene boyunca multi vitamin mineral formülü kullanan kadınlarda kolon kanseri oranının yüzde 75 azaldığı gösterilmiştir. Chitosan‘ ın gücünü mutlaka fx 15 ile kullanmayı deneyin. Büyük olasılıkla, bu kadınlar tamamlayıcının koruyucu etkilerini bariz bir biçimde hissetmiyorlardı, ama sonuçta faydasını gördüler.

Düzenli olarak yürüyecekseniz, ilk olarak kaliteli yürüyüş ya da koşu ayakkabısı almanızı tavsiye ederiz. Sadece yürüyüşünüzü daha rahat ve zevkli hale getirmekle kalmaz, sakatlanma riskinizi de azaltırlar.

Zayıflama Resmi

Fx 15 Yeme Optimizesi

Aynı şeyi yinelemeyi göze alarak, telafi edilmesi için kaçamak olarak yiyeceğiniz şeyi sonra yemeniz gerektiğini hatırlatalım. Yemeğin başından sonuna kadar ne yiyeceğinizi bilmeden masaya asla oturmayın. Fx 15 için bu önerimiz önemlidir. Çünkü yapacağınız kaçamak önemliyse, daha sonra onu gidermeniz çok zor olabilir.

Bu yüzden yemeğin hemen başında, seçebilmeniz için sizi nelerin beklediğini bilmeniz çok önemlidir.

Kaçamak, belki başlangıç yemeğinden hemen sonra yapılabilir (örneğin bir hamur işinde). Ana yemekte olabilir (balığın yanında kızarmış patates gibi). Daha önce de gördüğümüz gibi peynirin yanında ekmek yemek isteyebilirsiniz. Örneğin başlangıç yemeğinin üstüne bir kaçamak (krep gibi), sonra ana yemek üstüne başka bir kaçamak (bir patates püresi) ve daha sonra sıra tatlıya gelince: “Şimdi de bunları telafi etmeli!” diye düşünmeniz hiç akıllıca olmaz; çünkü seçme şansınız kalmıyor, tamamen teorik bir çözüm için yemeğinizi 1 kilo yeşil mercimek ya da 5 kilo salata yiyerek fx15 zayıflama hapı kullanımı süresince tamamlayamazsınız. Çünkü bütün bu yiyeceklerdeki toplam glusid miktarı, her şekilde kan şekerini yükseltecektir.

Gördüğünüz gibi II. Aşama bir özgürlük aşamasıdır. Ama herhangi bir özgürlük değil bu. Lotus yaprağı zira bunu kabul etmez. Koşula bağlı bir özgürlük ya da kurallarının düşünülmesi gereken gözlem altındaki bir özgürlük. Bu nedenle sizin için hemen ikinci bir alışkanlık olmalıdır bu durum.

İki kurala uyulması koşuluyla her türlü kaçamak yapılabilir: Ara sıra yapılması ve han şekeri göstergesi ve saf glusid oranları dikkate alınarak uygulanması.

Zayıflama Resmi

Vejetaryen Beslenme

Bazı vejetaryenliklerde süt, balık eti ve yumurtayı kabul edebilmektedir. Ancak hiç bir hayvansal gıda desteğini kabul etmeyen vejetaryenliği kastediyoruz ki bu tip vejetaryenlik hayvansal gıdaların sahip olduğu pek çok önemli avantajdan yoksun olduğu için yaşam kalitesini düşürecek pek çok eksikliği de beraberinde getirir.

Buna karşılık sebze ve meyveler hem lif hem de folik asit kaynaklarıdır.  Ve bu kaynakların kullanımı Fx15 için çok faydalı sonuçlar doğurur. Ayrıca sebze ve meyvelerdeki doymuş yağ oranı çok düşük olup kolesterol içermez.

Bu nitelikler kısaca irdelendiğinde vejetaryen beslenmenin bazı önemli üstünlükleri ortaya çıkmaktadır. Öncelikle lifler sadece meyve ve sebzelerde bulunmaktadır. Liflerin Fx15 zayıflama kapsülü ile kullanılması etki bazında patlama dahi yaratabilir. Bu liflerin dışkıyı şekillendirerek mide ve bağırsak duvarına yapışmasını ve bu duvarlarda içeriye doğru baloncuk (divertikül) oluşturmasını engelleyici etkileri vardır.

Mide ve bağırsak içeriğine su çekerek gaitayı yumuşatması ve dışkılaşmayı kolaylaştırması ayrı bir avantajıdır. Gene bu lifler fazla şeker, kolesterol, alerjik madde ve kanser yapıcı maddeyi bağlayarak dışarı atmaya yardım eder.

Kısaca bu yayının da pek çok yerinde belirtildiği üzere liflerle kanser, alerji, şeker ve kalp damar hastalıklarına karşı belli noktalara kadar korunmanız mümkün olmaktadır. Zayıflama ve kilo vermede de Fx 15‘ in yardımcısıdırlar. İşte bu son derece sağlık yönünden gerekli maddeler sadece sebze ve meyvelerde bulunmaktadır.