Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx Etkisi’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Kas Kitleniz

Tükettiğiniz yiyeceğin miktarını belirlemek bedeninizin numarasına ve kas kitlesinin büyüklüğüne bağlıdır. Fakat oturarak çalışan ortalama bir kadın, günde yaklaşık 60 gram protein, 60-80 gram karbonhidrat ve birkaç zeytin ya da kabuklu yemiş ya da zeytinyağı almalıdır. Chitosan ile Fx etkisi arttırılabilir. Oturarak çalışan bir erkek ortalama 80-90 gram protein ve eşit miktarda karbonhidrat ve yağ almalıdır.

Öyleyse 60 gram proteine ihtiyaç duyan bir kadın, günde dört ya da beş kez yiyerek her öğünde ya da araöğün olarak 10-15 gram protein alabilir, 10-15 gram karbonhidrat ve küçük bir parça tekli doymamış yağ yiyebilir. Eğer ortalamanın üstündeyseniz ya da fazla egzersiz yapıyorsanız ve önemli miktarda kas kitleniz varsa protein gereksiniminiz daha yüksektir.

Temel olarak egzersiz yapmayan kişiler, yaklaşık 450 gram kas kitlesi için üç çeyrek gram proteine ihtiyaç duyar. Yağsız vücut kütlesi, vücudunuzdaki bütün yağ çıkartıldığındaki ağırlığınızdan başka bir şey değildir. Fx etkisi için vücut kitlesi önemlidir. Eğer yüzde 20 vücut yağına sahipseniz, örneğin ağırlığınız 45 kilo ise yağsız vücut kütleniz 36 kilodur.

Protein konusuna gelince ortalama her 450 gram yağsız vücut kitlesi için üççeyrek ya da her gün için yaklaşık 55-60 gram proteine ihtiyacınız olur. Yağsız vücut kütlesi sayfa 126-127’deki çizelge yardımıyla hesaplanabilir.

Zayıflama Resmi

Potasyum Miktarı ve Fx Etkisi

Prostatit yani prostat bezinin iltihaplanması erkeklere özel sık rastlanan sağlık sorunlarından birisidir. Erkeklerde zayıflama düzenini de etkileyen bu sıkıntı konusunda erkek Fx15 kullanıcıları tarafından şikayetler dile getirilmektedir. Bunda özellikle çinko mineralinin yetersiz miktarı etken olmaktadır. Pek çok prostat büyümesi (hipertrofisi) durumlarında da çinko yetmezliği söz konusu olabilmektedir. Daha doğrusu çinko yönünden takviye yapılması ve bu mineralin yeterli miktarlarda alınması ile erkeklerde prostat büyümesi derostat iltihaplanması riski de önemli ölçüde azalmış olacaktır.

Bazı kadınlar gece terlemesi şikayetlerine karşılık progesteron krem kullanmakta ve bu uygulama ile gece terlemesi şikayetlerinin azaldığını belirtmektedirler. Aslında progesteron kremleri ve bu kremlerin deriden geçerek progesteron veya ilişkili hormon metabolizmasına etkimesi ile bu terleme sorunu çözümlenmemektedir. Fx 15 etkilerini azaltabilen bu konuda önleminizi alınız. Bu tür kremler içerdikleri progesterondan ziyade çinko ve potasyum’u ile gece terlemesini engellemektedir. Bu minerallerin vücuda alınması ile vücutta sodyum alıkonmakta ve dışarı ter verilmemektedir. Aslında progesteron yerine potasyum ve çinko içeren tablet veya gıdalarla da aynı etki sağlanabilir.

Potasyum miktarının etkilediği diğer bir sağlık kriteri de kolesteroldür. Düşük potasyum miktarı kolesterol miktarının da düşük olmasını sağlar. Bu da fx etkisi için faydalıdır. Yani vücuda fazla potasyum alarak zayıflamaya çalışırken hem hipoglisemi’ye girebiliyorsunuz ve sağlığınızı ciddi şekilde tehdit edebiliyorsunuz hem de kolesterol miktarının artışına sebep olarak kalp ve damar hastalıklarına yakalanma riskinizi artırmış oluyorsunuz. Çinkomun az miktarda alınmasına gelince, bu durumda ise düşük trigliserid miktarı söz konusu olmaktadır.

Zayıflama Resmi

Lotus Yaprağı ile Yoga Egzersizleri

Yoga egzersizlerinin Fx15′ in temel içeriğindeki Lotus yaprağı gücüne çok çeşitli katkılarda bulunduğu bilinir. Çeşitli tipleri vardır ve bazıları gevşemeden ziyade kardiyo gibidir. Güçlü yoga ve son derece sıcak odalarda yapılan Bikram yogası, kaslarınızı yine yavaş hareket ettirirler ama kasları gevşetmekten ziyade geliştiren daha zorlayıcı duruşlar içerirler. Dolayısıyla yogayı kas gruplarını güçlendirmek, forma sokmak veya gevşetip yenilemek için kullanabilirsiniz.

Yoga stüdyoları ve sınıfları, yogaya başlamak için idealdir, çünkü çeşitli asanaları, yani duruşları doğru yapabilmek için uzman birinin size göstermesi gerekir. Kendi başınıza başlamak riskli olabilir, çünkü yanlış yapıldığı takdirde boynunuza, sırtınıza ve omuzlarınıza zarar verebilecek duruşlar vardır. Yogada, rahatsızlıkla rahat etmeyi öğrenirsiniz ama bu rahatsızlık için kesinlikle boynunuzu kırmanız gerekmez. Birkaç ders alın ve sonra kendi başınıza devam edin. Egzersizlerinizi ilerletmenize yardımcı olacak çok çeşitli kitap ve videolar vardır. Bu egzersizlerin en güzel tarafı, yurt odanızda bile rahatlıkla yapabilmenize imkan vermeleridir.

Pilates, biraz farklı bir egzersizdir. Fx etkisine iyi şeyler katabilir. Bu teknik aslında balerinlerin – o bayanların vücutlarının ne kadar kaslı ve sert ama kadınsı olduğunu hepimiz biliriz. Uyguladığı bir rutinden geliştirildiğinden, bu egzersizler size iri kaslar kazandırmaz. Pilates egzersizinin çeşitli türleri vardır. Matta Pilates denen geleneksel biçimi, karın hareketlerinin esnemeyle birleştirilmiş hali gibidir ama daha yoğun bir türü (bir Pilates stüdyosundaki özel olarak tasarlanmış makineleri kullanmanızı gerektirir) sizi son bir saatinizi 100 derece sıcaklıkta koşarak geçirmişsiniz gibi terletir.

Temel Pilates tekniklerini öğrenebileceğiniz videokasetler mevcuttur. Ama benden çok daha şanslı değilseniz, muhtemelen yurt odanıza zorlayıcı bir Pilates egzersizi için gereken aletleri sığdıramazsınız, dolayısıyla katılabileceğiniz bir stüdyo bulmak zorundasınız.

Zayıflama Resmi

Uzak Durmanız Gereken Yiyecekler

Oldukça fazla olan uzak durmanız gereken yiyeceklerin bir listesini yapmak yerine, Fx15 kullanıcıları için ben yiyebileceğiniz bazı yiyeceklerin listesini çıkaracağım. Öncelikle, eğer masaya çorba gelirse rahatlayabilirsiniz; çünkü çorba beyaz veya opak renkli değilse süt ürünü içermiyor demektir. İkinci olarak yiyebileceğiniz şey salatalardır (tabii ki süt ürünleri içermemek kaydıyla).

Genel anlamıyla, seçenekleriniz kremalı sos kullanılmamış et, pirinç ve sebze ile sınırlıdır. Bu tarz hafif yiyecekler sayesinde Fx etkisi konusunda başarı elde etmeniz yüksek olasılıktır. Bu demektir ki mönüye dikkatlice bakacaksınız, garsona tereyağı ve yumurtalı sos kullanılmamış yemek ısmarlayacaksınız; mesela biber soslu et gibi. Diğer bir seçenek ise biber soslu ceylan eti yemektir. Bu yemeğin içinde hiçbir süt ürünü yoktur.

Diğer bir seçeneğiniz ise yemek hazırlanırken beyaz sos kullanılmamasını garsondan rica etmenizdir ama, böyle bir ricaya lokanta personelinin nasıl bir tepki vereceğini bilemem. Birçok Fransız yemeğinin üzerinde bulunan krema ve tereyağı, yemek hazırlanırken de kullanılır. Bu durumda yemeğin sosunu yememek sizi kurtarmaz. Sonuç olarak mönünün en arka sayfasına göz atın ve lokantada Amerikan yemekleri bulunup bulunmadığına bakın.

Her şeyi göz önünde tutarsak, dışarıda yemek yemek rahatlatıcı ve eğlendiricidir ve de Fx15 Diyeti‘ nin bu konuda açıklanan kurallarına bağlı kalırsanız kilo alma kaygısı taşımanıza gerek kalmaz. Bir sonraki konuda diyetimizi, tatiller, partiler ve işte nasıl devam ettirebileceğimizi göreceğiz.

Zayıflama Resmi

Detoks ve Fx15

Her şey öyle iyi gitti ki detoksu Fx15 zayıflama hapı ile iki kez tamamladım. İlk seferinde 10 kilogram verdim. Çok heyecanlanmıştım! Sağlıklı olduğu için bu yaklaşım, geçmişte diğer diyetlerle yaşadığım bir sürü soruna cevap olmuş gibiydi! Bir diyete başlayıp onu bitirip, bir başkasına başlayıp, tekrar yemek ve tekrar kilo almak değildi.

Bu program hayatımın sonuna kadar kullanacağım sağlıklı bir beslenme biçimi öneriyordu. Tekrar 21 gün geçirmek istedim ama Dr. Roni proteine ihtiyacım olduğunu söyledi. Bu yüzden durdum ve birkaç hafta protein ve sağlıklı besinler yedim. Güvenli olduğunda tekrar programa başladım. İki detoks boyunca neredeyse 22 kilogram vermiştim!

Kızım ne kadar iyi göründüğümü görünce, kendisi de programı denedi. Fx15 sayesinde 3 ayda 25 kilo zayıfladı. Kız kardeşim ve damadım da öyle yaptılar. Meydana gelen bir zincir reaksiyonu gibiydi. Sanki bulaşıcıydı. Herkes bana bakıyor ve “Hey! Çok iyi görünüyorsun. Ben de bunu denemeliyim,” diye düşünüyordu. Kilise üyelerimden birçoğu programı uyguladı ve bazıları kolonik de aldı. Bunu çok sevmiştim! Başarım herkesi etkiliyordu. Kiliseye 21 günlük James orucu koydum, bu sürede meyve, sebze, esmer pirinç, kabuklu yemişler ve fasulye yiyeceklerdi.

Koruyucular, şeker, şekerli meyve suları yoktu. Herkes içerik kısmını okumaya başlamıştı. Çok başarılılardı. Hepimiz daha iyi görünüp hissettik.

Verdiğim kilonun bir kısmını geri alsam da, kendimi hâlâ genç hissediyordum, 35 yaşında gibi hissediyordum. Fx etkisine münnettarım. Daha hareketli olmayı başarmıştım ve torunumla başa çıkabiliyordum. Jimnastiğe gittim, şimdi gerçekten başarılı olmuştum. Evde de sabit bisikletimi kullanıyordum. Kilom yeniden biraz artsa da hâlâ yüksek tansiyon ilaçlarımı kullanmıyorum.