Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 bitkisel form hapı’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Modern Diyet için Fx15

Masa tuzu (sodyum klorid) hastalıkların temel bir sebebidir, çünkü aşırı sodyum nitrat hücrelerin işlev bozukluğu göstermesine yol açar. Bu nedenle masa tuzunu fx15 kullanımı sırasında kısıtlı şekilde kullanın. Sodyum ve potasyum, hücre işlevi için önemli minerallerdir, ama uygun şekilde dengelenmeleri gerekir. Modern diyet uygulamaları ciddi dengesizlikler yaratır. Bu dengesizliklerin önüne geçmek için fx15 bitkisel form hapı kullanmak gerekir.

Atalarımız düşük sodyumlu, yüksekpotasyum içeren diyetler tükettiler. Onların potasyum/sodyum oranı, bolca potasyum zengini meyve ve sebze tüketmenin bir sonucu olarak sağlıklı bir 1/4′ tü. Şu anki oranımız ise sağlıksız bir 4/1′ e dönüştü, çünkü sodyum zengini işlenmiş gıdalar ve yetersiz meyve ve sebzeler tüketiyoruz. Bu şekilde gelişen fazla kilolara önlem olarak fx15 kapsül kullanmak gerekir.

Hücreler küçük piller gibi faaliyet gösterirler. Hücrelerin, hücre içindeki potasyum miktarı ve dışındaki sodyum miktarı arasındaki farkla ortaya çıkan bir elektrik yükü vardır.

Hücre pilleriniz, kalbin çarpmasını ve beynin çalışmasını sağlayan elektrik üretirler. Aşırı sodyum tüketerek hücrelerimizdekiModern diyet için fx15 sodyum/potasyum oranını değiştiririz, bu da “yaşam piline” zarar verir ve enerjinizi tüketip sizi yorgun ve bitkin bırakarak vücudun kendi kendini düzenleme ve tamir etme fonksiyonlarına ciddi zarar verir.

İnsan bedeni günde ortalama 200 miligram sodyuma ihtiyaç duyar. Bu oran fx15 kapsül kullanımı sırasında değişiklik gösterebilir. Normal rafine edilmiş bir çay kaşığı tuz 2,300 mg sodyum içerir. Biz size, günde maksimum 1,000 mg veya çay kaşığının yarısı kadar sodyum tavsiye ediyoruz. (Aşırı terleme veya ishal gibi özel durumlarda daha fazlası gerekebilir.)

Zayıflama Resmi

Kilo Takip Sürecinde Fx15 Faydaları

Fx15 kapsül ile yapılan diyet sıkı bir diyet değildir. Bunun dışında, sandviçler de vazgeçilmezleri arasındaydı. Öğle yemekleri için sandviç alternatifleri oluşturduk. Akşamları ise sıcak ev yemeklerini tercih ediyordu. Kısaca, Ayfer Ercan’ın yemek kültüründe dışarıda yemek, seyahat ve evde arkadaşlarını yemekte ağırlamak da dahil, bütün olasılıklar mevcuttu. Paylaşım, çeşitlilik ve yeme içme olasılıkları açısından gayet zengindi. Bu zenginlik içinde Ayfer Ercan gerçekten de kendi kendinin diyetisyeni olma yolunda ilerledi. Kendi tercihlerinizi yaparken fx15 desteği almayı unutmayın.

En önemlilerinden biri de, zayıflayamayacağına inanan Ayfer Ercan beslenme bilinci edindiğinde gayet kolay zayıflayabileceğine, hem de doya doya zayıflayabileceğine bizzat yaşayarak ikna oldu. Sizde doya doya zayıflamak istiyorsanız fx15 bitkisel form hapı kullanmalısınız. Kilo verme sürecinde ve kilo kontrolünde fx15 etkisi her zaman ön planda olmuştur. Metabolik hızı 1400 kaloriydi.

Kilo takip sürecinde fx15 faydalarıBeslenmesinde metabolik hızının altına zaten düşmeyecektik. Dolayısıyla, yazdığımız diyet listeleri 1600-1500 kalorilikti. Ve artık zayıflayamayacağına inanıp pes etmiş olan Ayfer Ercan, 1600-1500 kalorilik beslenme programlarıyla sadece üç buçuk ayda, sağlığını tek bir öğünde dahi riske atmadan, tam 10,8 kilo verdi! Sporla ve açlıkla bir türlü başaramadığı zayıflamayı kısacık bir sürede doya doya başardı. Bu süreç içerisinde fx15 kapsül kullanmak daha hızlı zayıflamanızı sağlayacaktır.

Şu anda günlük 1800 kaloride besleniyor ve kilo almıyor. Bu çok güzel bir başarı. Hatta metabolik hızının üzerine 400 kalori koyarak çıktığımız 1800 kaloride bir yandan kilosunu korurken, bir yandan da minik minik kilo kaybediyor. Bu da, günde 1900 kaloriye kadar çıkabileceği anlamına geliyor. Kilo takip sürecinde yavaş yavaş 57 kiloya kadar düşecek. Çünkü Ayfer Ercan artık kendi kendinin diyetisyeni…