Fx15 ve Chitosan Kampanyaları Fx15 Siparişi Chitosan Hakkında

‘Fx15 bitkisel kapsül’ etikeyitle ilgili yazılar:

Zayıflama Resmi

Acıkma Atakları

Tip 2 diyabet, kalp hastalığı, tansiyon, depresyon ve bazı kanser türlerini önleyici bir beslenme şeklidir. Fx15 destekli bir beslenme şekli kilo almanın önüne geçer. Uykunuz düzene girer. Acıkma nöbetleri azalır. Normalde acıkma sinyalinin, vücudumuzun gıdaya ihtiyacı olduğunda “çakması” gerekir.

Ancak kandaki insülinin dalgalanmaları fazlaysa durum değişir. Yüksek Glisemik İndeksli besinleri mideye indirdiğinizde kan şekeriniz hızla yükselip birden normalin altına iner ve acıkma, yeniden acıkma başlar. Fx15 kapsül kullanımı sırasında çikolatayı ve fıstığı değil, ince bağırsakta daha uzun kaldığı için açlığa gem vurabilen müsli, elma, portakal ve salatalık gibi gıdaları tercih ederseniz nöbetleriniz azalır.

Unutmayınız ki, ihtiyaç fazlası yemeğin karşılığı şişmanlıktır. Şişmanlığı önlemek için fx15 bitkisel kapsül kullanmanız uygun olacaktır.Acıkma atakları Stresin artması da acıkma ataklarını çoğaltarak sizi tatlılara yöneltir. Çünkü beyindeki “Mutluluk Hormonu” Serotonin, bu tür gıdaları pek sever. Vücuttaki gerilim ve huzursuzluktan beslenen kortizol hormonu, serotonin’ i düşürür, iyi uyuyamayan kişilerde rastlanan acıkma ataklarının nedeni budur.

Glisemik İndeks diyetinin uygulanmasında 3 adım vardır:

  1. Yüksek değil, düşük Gİ’ li karbonhidratları tercih etmek.
  2. Gıdaların yaklaşık Gİ değerlerini bilmek.
  3. Günlük karbonhidrat ölçüsüne uymak.

Bir diyetin başarısı, sürdürülebilir olmasına bağlıdır. Bir müddet uygulanan “sıkı beslenme” nin anlamı yoktur. Kilo vermede en önemli etken şüphesiz “iştah kontrolü” dür. Onu elde tutmak da, kan şekerini hızla artırmayan düşük Gİ’ li gıdaları seçmenize bağlıdır. Bunun için elbette ki bütün gün elinizde hesap makinesi Gİ hesabı yapmayacaksınız ama kaliteli karbonhidratı iyi bilmelisiniz.

Zayıflama Resmi

Mutlu Zayıflama

Kilo probleminizin kaynağının korku olduğunu düşünmek tuhaf görünse de, durum budur ve fx15 kapsül ile çözülebilir. Zihniniz korkusunu serbest bırakmak üzere eğitildiğinde ve fx15 kapsül kullanıldığında, bedeniniz de fazla kilolarını tutmaktan vazgeçecektir. Düşüncede korkudan sevgiye bu değişim bir mucizedir: bilincinizi nedensel bir düzeyde yeniden programlayarak bedensel sonuçların işlev bozukluğundan iyileşmeye dönüşme seviyesini serbest bırakmak. Bu kursun konusu yiyecekle ilişkiniz değildir; sevgiyle ilişkinizdir. Sevgi gerçek şifacınızdır.

Mucizeler doğal olarak sevginin varlığında ortaya çıkar. Sevgi, sizi hem yaratan hem de yaşatan şeydir. Hem asıl gerçekliğinizle bağınız hem de evrenin pozitif akışıyla uyumunuzdur. Yiyecekle ilişkiniz sinir sistemi‘ nizin zekâsının anısını yitirdiği bir alan olduğu için, bu İlahi hakikati sizin sevgi olduğunuz hakikati hatırlamak iyileşmenizin anahtarıdır. Kendi İlahi hakikatinizi hatırladığınızda, bedeninizin hücreleri de kendi hakikatini hatırlayacaktır.

Mutlu zayıflamaBeden, zihin kendi yetkinliğiyle aynı doğrultuda olduğu sürece sizin adınıza ideal kiloyu oluşturmayı ve korumayı sağlayan doğal bir zekâya sahiptir. Sizin kusursuz her şeyiniz hakiki benliğinizin örüntülerinin içine kodlanmış olduğu için, kusursuz kilonuz da hakiki benliğinizin doğal örüntülerinin içine kodlanmıştır.

Gerçek sen, bedeninizde en sağlıklı, en mutlu şekilde nasıl ikamet edeceğini tam olarak bilir ve siz ruhsal gerçeklikle bilinçli bağlantıyı yeniden oluşturduğunuzda bunu kendiliğinden yapacaktır. Gerçekte kim olduğunuzla ilgili hakikate geri dönerek ve fx15 bitkisel kapsül kullanarak, kilo problemlerinizin hepsinin ortadan kaybolduğu bir konuma ulaşacaksınız.

Zayıflama Resmi

Zayıflama Konusunda Zayıf Olanlara Fx15

Hakiki zeytinyağı kadar fx15 ile diyet yapan insanlara yarayan, şifa olan çok az şey vardır. Fx15 kapsül kullananların hiçbir endişe duymadan kullanabilecekleri diğer yağları şöyle sıralayabiliriz: Badem yağı, ceviz yağı, keten tohumu yağı, balık yağı. Soya, susam, avokado, ayçiçeği ve kolza yağlarını da tüketebilir… Ama bunlar birinciler kadar yararlı değil…

En Faydalı Besinler (Şifa Olanlar): Etler arasında da A kan grubundan olanlar için beyaz et ve özellikle balık eti şifadır. Tabii her balık değil. Mesela Türkiye’de çokça tüketilen hamsi, A gruplarında ciddi hazımsızlığa neden olur.

Alabalık, somon (yerlisi daha makbuldür), levrek (çizgili levrek hariç), mercan türü, mezgit, morina, sardalya, sazan ve uskumru, A Zayıflama konusunda zayıf olanlara fx15grubundan olan insanlar için hazmı kolay ve çok yararlı balıklardır. Bunun dışında turna balığı, somon havyan, tekir, mersin balığı, kılıç balığı, köpekbalığı kum midyesi de A gruplarının hazmedebildiği balıklardır.

Tavuk eti de fx15 bitkisel kapsül ile diyet yapanların yiyebileceği etlerin başında gelmektedir. Ama şifa olmaktan çok “yenilebilenler (gıda olanlar)” kategorisine girerler. Özellikle çil ve benzeri renkli tavuk etleri fx15 kullanıcıları için faydalıdır.

Fakat genel anlamda A gruplarının enzimleri et yemek için çok elverişli değildir; sindirim sistemi eti hazmetme konusunda zayıftır. Yiyebilecekleri etler bıldırcın, devekuşu eti, hindi, orman tavuğu, ördek, her cins tavuktur ki bunların hepsi de kanatlılar cinsindendir.

Zayıflama Resmi

Diyetlerde Ağır Yemeklerden Uzak Durun

Domates ve ıspanak suyu çiğ tüketilmeye devam edilse vücuttaki kireçlenmeleri giderir, kansızlığı düzeltir ve vücut direncini artırır. Ama pişirilerek yenince bu özelikler kaybolmakla kalmaz, vücuda zararlı hale gelirler. Vücuda zararlı gıdalardan fx15 kapsül ile diyet yaparken uzak durun.

Doğal domates çiğden yenilmeye devam edilse kemik erimesini önler. Bu gıdaları fx15 kapsül diyetlerinde tüketebilirsiniz. Uzun bir açlık yaptıktan sonra domates çiğden tüketilmeye devam edilse kanserli hücre üretimini önler… Kurutulmuş meyve ve sebzeler yeşil meyve ve sebzeler gibidir. Yenileceği zaman suda ıslatılarak tüketilmesi, kaynatılarak yenmesinden daha yararladır.

Ağır yemeklerMeyve yemek konusunda en ziyade dikkat edilmesi gereken şey, meyvenin bağımsız yenilmesidir. Meyve diyeti ve fx15 bitkisel kapsül kısa zamanda zayıflamanızı sağlayacaktır. Ağır yemeklerin üzerine bir de meyve yemek, bir şişe şarap devirmek gibi işlev görür!

Fx15 kullanımı sırasında ağır yemeklerden uzak durun. Hazmı uzun süren etli ve karışık bir menüden sonra, sindirim için uygun bir süre geçmeden üzerine hemen meyve yemek, o meyvelerin midede mayalanıp alkole, daha doğrusu aside dönüşmesine sebebiyet verir.

Kişinin mizacı ve hassasiyetlerine göre bu alışkanlık, zaman içerisinde çeşitli hastalıklara ve hatta siroza dahi sebep olur. O yüzden de meyveyi mutlaka aç karınla ve yemekten ayrı almak gerekir…

Zayıflama Resmi

Fx15 ile Diyetten Zevk Alın

Fx15 kapsül kullanarak yaşamdan zevk almayı unutmayın. Kendinizi iyi hissetmeseniz, stres altında olsanız bile, yaşamda tat alınacak birçok şey vardır. Stres altında zayıflamamak için fx15 desteği alabilirsiniz. Bedensel yakınmalarınızı abartmayın, insan kendi geleceğini kendisi yaratır. Bundan ne kadar tat alacağınız ise yine size bağlıdır.

Vejetaryen kelimesi et yemeyenler için kullanılır. Yalnız sebze, meyve yiyenlere «vegan» denir; yani bunlar, et, balık, kümes hayvanları, yumurta, hatla süt ve süt ürünlerini yemezler. Fakat bu kişiler de fx15 kapsül kullanabilir. Çoğu vejetaryenler ise süt içer, bunlara Laktovejetarjen denir, insanların büyük çoğunluğuysa her çeşit yiyeceği yer, bunlara da Omnivor denir. Pek çok vejetaryen ya da vegan, iyi, sağlıklı, dengeli vejetaryen usulü beslenme konusunda yetersiz bilgi sahibidir. Aşağıdakiler belki yararlı olabilir:

Arıtılmış karbonhidratlardan kaçının. Arıtılmış karbonhidratların içinde pek az mineral ve vitamin vardır. Bu yüzden çok yenmeleriFx15 ile diyetten zevk alın doğru değildir. Beslenme yoluyla yelerince protein dengesi sağladığınızdan emin olun. Tek bir bitkisel besinin içinde gereken tüm besin maddeleri yoktur. Bu yüzden yemeklerinizde değişik türden hayvansal ve bitkisel proteinler‘ i bir araya getirmeniz gereklidir. Bu detay özellikle fx15 bitkisel kapsül kullanımı sırasında çok önemli bir detaydır.

Proteini bol yiyeceklerin başında fındıkfıstıkceviz, yağlı tohumlar, bezelye, fasulye, mercimek, zarı çıkarılmamış tahıllar, esmer pirinç, soya fasulyesi gelir. Vejetaryenler tek bir bitkisel proteinle, örneğin soya fasulyesiyle yetinmemelidir.